Як поповнити баланс телефону через карту. Як оплатити a-mobile через банкомат.

Мобільні оператори пропонують своїм клієнтам безліч різних способів, які дозволяють оплачувати послуги зв'язку в будь-який час. У зв'язку з ростом популярності банківських карт і електронних грошей з'явився новий спосіб оплати, який без сумніву можна назвати одним з найбільш зручних метолу поповнення телефону .
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оплати за допомогою банківської карти - поповнення допомогою банкомату. Вставте карту в банкомат вашого банку і введіть PIN-код за допомогою клавіатури пристрою.
2
Виберіть розділ «Оплата послуг», який може знаходитися на головному екрані, або в одному з пунктів.
3
Виберіть свого оператора мобільного зв'язку та введіть номер телефону . Потім вам запропоновано буде ввести потрібну для поповнення суму. Перевірте реквізити, після чого натисніть клавішу «Оплатити».
4
Можна прив'язати банківську карту до Універсальної фінансовій системі, за допомогою якої ви зможете не тільки поповнювати баланс телефону , але оплачувати комунальні послуги та інтернет. Ніякого додаткового договору укладати не потрібно, достатньо пройти процедуру реєстрації на сайті системи.
5
Перейдіть на сторінку сервісу і натисніть меню «Додати карту». Заповніть спеціальну електронну форму. Вкажіть назву банку, адресу, ім'я власника, номер картки, термін дії. Після процедури предавторізаціі натисніть кнопку «Активувати» і введіть суму, яка використовувалася в якості перевірки (від 1 до 50р). Точну цифру внеску можна дізнатися зателефонувавши в клієнтську службу вашого банку. Натисніть клавішу «Підтвердити». Сума перевірки буде повернена протягом 30 днів.
6
В особистому кабінеті додайте номера телефонів, які ви будете поповнювати. Після додавання натисніть на кнопку «Сплатити», вкажіть суму платежу і дані банківської картки. Рахунок буде поповнений через 10 хвилин. Сервісом утримується комісія в розмірі 2%.
7
Багато операторів дозволяють поповнювати телефон безпосередньо з офіційного сайту компанії. Поподробнее про цю можливість можна дізнатися перейшовши на сторінку оператора або зателефонувавши в абонентську службу.
Зверніть увагу
Як правило, при оплаті через банкомат комісія за проведення платежу не стягується.