Як догодити начальнику.

Люди, які працюють самі на себе, не знають проблем у взаєминах з начальством, але далеко не у кожної людини кар'єра складається подібним чином - набагато частіше людям доводиться шукати способи порозумітися зі своїм безпосереднім начальником і знайти взаєморозуміння для подальшої спільної роботи . Для того щоб пристосуватися до начальнику і догодити йому, потрібно дотримуватися ряду правил.
Інструкція
1
Придивіться до свого керівника і постарайтеся зрозуміти, що це за людина, до якого типу характеру він ставиться, які в нього переваги щодо роботи та повсякденному житті, що він любить, і до чого ставиться негативно. Найбільше пощастить тим співробітникам, чий начальник виявиться найбільш адекватним і професійним.
2
Якщо ви зрозуміли, що ваш керівник відноситься до типу грамотних людей, то для того щоб йому догодити, вам потрібно всього лише добре виконувати свою роботу, бути відповідальним і не давати приводу сумніватися у вашій профпридатності. Самостійність і нестандартні рішення, а також успішне вирішення різних проблем і прагнення вчитися допоможе вам просунутися по кар'єрних сходах.
3
Деякі начальники відрізняються зайвим педантизмом. Якщо ви зіткнулися з педантичним керівником, в той час, як самі є творчою людиною, між вами і начальником може назріти конфлікт. Якщо начальник вимагає від вас багатогодинний рутинної і нудної роботи всупереч усьому, або змиріться з ним, або знайдіть іншу роботу, де ваші неординарні вміння і навички будуть оцінені по достоїнству.
4
У тому випадку, якщо вам попався несправедливий і деспотичний начальник, який тиранізують своїх підлеглих, єдиний спосіб догодити йому - це продемонструвати згоду, покірність і готовність підкоритися його впливу. Претензії, навіть необґрунтовані, вислухуйте мовчки і спокійно - в цьому випадку начальник, задовольнившись словесним покаранням співробітника, що не буде помічати дрібних похибок. Якщо ж ви проявите непокірність, вас незабаром можуть звільнити.
5
Якщо начальник, навпаки, демонстративно ігнорує загальноприйняті умовності і позиціонує себе як демократичного лідера, не показуйте в колективі зайвої педантичності і не прагніть залишатися на роботі до опівночі, доробляючи понаднормову роботу.
6
Крім того, якщо начальник підтримує дружбу в робочому колективі, прагнете згуртуватися з колективом. Беріть участь в корпоративних подіях, будьте доброзичливі і комунікабельні. Нетовариських і конфліктних людей з подібних колективів звільняють.
7
Пам'ятайте про те, що, до якого б начальнику ви не потрапили, найголовніше в роботі - це чітко і кваліфіковано виконувати всі завдання, які надходять на ваше ім'я. Професійний працівник завжди залишається цінним для своєї фірми і для начальства зокрема.