Як закрити подвійну гумку. закриття подвійний гумки.

В в'язанні спицями існує маса різних технік, що дозволяють в'язати самі різні вироби - ажурні полотна, візерункові серветки, щільні светри, а також манжети та кишені.
Інструкція
1
Для в'язання кишень вам знадобиться технологія подвійної гумки, яка являє собою два полотна, пов'язаних лицьовій гладдю і мають всередині порожній кишеню. Обидва полотна з'єднані між собою складальними петлями. Навчитися в'язати подвійну гумку і закривати її зможе будь-яка в'язальниця.
2
Для початку розрахуйте кількість петель по контрольному зразку і помножте отримане число на два. Наприклад, якщо полотно контрольного зразка в 10 см вміщає 20 петель, то для того щоб зв'язати подвійну гумку того ж розміру, вам буде потрібно набрати 40 петель. Використовуйте тонкі спиці, щоб подвійна гумка вийшла акуратною.
3
Перший ряд в'яжіть наступним способом: зв'яжіть одну лицьову петлю, потім зніміть одну петлю і помістіть робочу нитку попереду полотна. Послідовно в'яжіть описану комбінацію петель, поки не дійдете до кінця ряду.
4
Зв'яжіть всі інші ряди так само, як і перший, пров'язуючи лицьовій гладдю петлю, зняту в попередньому ряду. Провязав петлю зніміть, нитка розмістіть перед петлею і продовжуйте робити ті ж самі дії до самого кінця. У деяких виробах подвійна гумка в'яжеться так, що її край виявляється закритим, а сама гумка стає нероз'ємної - наприклад, так в'яжуться манжети і планки.
5
Для того щоб закрити гумку , наберіть допоміжної ниткою половину від кількості петель, які ви набирали для в'язання подвійної гумки, а потім починайте основною ниткою в'язати чергування особовий петлі і накида.
6
Повторюйте це чергування, поки не дійдете до кінця першого ряду. У другому ряду пров'яжіть накид лицьової в'язкою, зніміть провязав лицьову петлю, розмістивши нитка перед петлею, а потім повторюйте ці дії до кінця ряду.
7
У третьому і подальших рядах зв'яжіть подвійну гумку за описаною вище техніці, а через кілька сантиметрів розпустіть набірний край з допоміжної нитки. Таким чином, ви отримаєте рівний закритий край виробу.