Як відкрити дверцята в машині.

Рано чи пізно кожен автолюбитель стикається з ситуацією, коли необхідно відкрити автомобіль, а ключі забуті в замку запалювання або просто в салоні. Як відкрити дверцята машини самостійно, використовуючи тільки підручні матеріали, і при цьому не пошкодивши авто. Або, наприклад, в зимовий час коли в замку утворився лід і ключ не влазить.
Вам знадобиться
  • Підручні матеріали. Якщо замки замерзлі - рідина для розморожування або спирт.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити машину металевим дротом, просуньте її в салон і натисніть кнопку ліфта. Але попередньо доведеться трохи віджати верхню кутову частину дверцят, щоб з'явилася можливість просунути дріт у салон. Для того щоб віджати двері використовуйте будь плоскі інструменти (ніж, пластину), а для щоб обійтися без подряпин, наклейте ізоляційну стрічку в декілька шарів на стійку і двері в місці віджимання дверей.
2
Візьміть металеву лінійку і просуньте її в щілину між склом і дверима. Акуратно просуваючи лінійку по горизонталі, намагайтеся намацати і натиснути механізм замка. Цей спосіб застосовується тільки для старих моделей авто.
3
Створіть високий тиск в замку дверцят за допомогою вантуза. Для цього вантуз змочується водою або змащується кремом, потім прикладається до ручки дверей і сильно надавливается по направленню в салон. При правильному застосуванні дверцята відкриваються. Замість вантуза можна використовувати звичайний тенісний м'яч. Для цього в м'ячі робиться дірка розміром 5-10 мм і через отвір для ключа повітря з силою вдувається в замок.
4
Проконсультуйтеся і попрактикуйтесь заздалегідь у автомайстра у відкриванні замка за допомогою відмичок. Маючи хоча б невелику практику, замок можна відкрити за півхвилини.
5
Зупиніть на дорозі який-небудь автомобіль такої ж марки і моделі. У 20% випадків ключі підходять, а для вітчизняних автомобілів ця ймовірність підвищується до 50%.
6
Якщо жоден метод не допомагає, викличте службу техдопомоги та евакуації. Професійні майстри з сучасними інструментами розкриють будь-яку машину швидко, недорого і без пошкоджень.
7
Якщо на вулиці зима і замок замерз, щоб відкрити його вприскування в замок спирт. Це широко поширений засіб ефективно розморожує замки. Після того як автомобіль відкрився, змастіть замки.
8
Замість спирту більш правильно буде використовувати рідину для розморожування замків. Це теж ефективний засіб, засноване на спирті і доступно для покупки в кожному автомагазині.
Зверніть увагу
Завжди зберігайте вдома запасний комплект ключів. Це зніме проблему відкривання машини, якщо ключі забуті або загублені. Але ніколи не намагайтеся зберігати запасні ключі зовні машини або в салоні.
Корисна порада
Багато автовласників в екстрених випадках, коли необхідно відкрити автомобіль швидко і за всяку ціну, розбивають скло, зламують багажник з подальшим влізання в салон через спинки задніх сидінь, викручують замки викруткою.
Деякі домогосподарки часто цікавляться, чи можливо відкрити дверцята пральної машини, яка в цей момент працює. Робити це категорично не рекомендується, однак на випадок непередбачених ситуацій така маніпуляція все ж передбачена. Як її здійснити?

Відкриваємо працюючу машину

У деяких пральних машинах (наприклад, Індезіт), які перуть речі в суперекономний режимі води, в процесі прання можна відключити живлення. Через п'ять хвилин клямка люка дозволить відкрити його і витягнути/додати в машину речі. Вода при цьому на підлогу не виллється, оскільки суперекономний режим використовує її мінімальна кількість. Також відкрити дверцята працюючої пральної машини можна після того, як вона повністю зіллє всю воду.
Злити воду з машини можна і вручну, через запасне отвір з вузьким шлангом на дні агрегату.
Також поширеною проблемою при відкриванні дверцят пральної машини є її блокування. Це може відбуватися при пошкодженні ручки люка або несправності в пристрої його блокування. Щоб виправити цю поломку, машину необхідно знеструмити, вийнявши вилку з розетки і виконати маніпуляції, перераховані в наступному розділі.

Відкриваємо заблоковану дверцята машинки

Отже, щоб відкрити заблокований люк пральної машини, потрібно зняти її верхню кришку і відхилити машину на дві її задні опори так, щоб бак відхилився від внутрішньої стінки люка. Потім руку потрібно просунути до пристрою блокування, намацати там фіксуючий язичок, який блокує відкриття дверець, і відвести його в сторону. Після цього люк можна буде відкрити.
Якщо пристрій блокування дверцят, прикріплене зсередини передньої стінки машини, несправне - його необхідно замінити.
Щоб замінити несправний блокіратор люка, дверцята пральної машини потрібно зняти з петель, відкрутити саморізи по її периметру, вивести фіксатори із зачеплення (послідовно і по колу) і роз'єднати дверцята на дві половинки. На одній з цих половинок і кріпиться пристрій блокування люка у вигляді ручки, яку потрібно відкрутити і замінити заздалегідь приготовленою нової ручкою. Потім дверцята необхідно зібрати в зворотній послідовності, нічого не пропустивши. По завершенні ремонту перевірити справність блокіратора можна, закривши і відкривши люк кілька разів подряд.Прі самостійному ремонті пристрої блокування дверцят пральної машини бажано дотримуватися одне важливе правило - перед від'єднанням його проводів енергоживлення слід замалювати або сфотографувати їх положення. Так можна застрахувати себе від їх неправильного підключення після установки пристрою блокування. Перевірка правильності з'єднання проводів виконується після прання - дверцята повинна розблокуватися по її закінченні.