Як розпізнати воду.

Через погану якість водопровідної води багато хто воліє купувати в магазині або замовляти у торгових представників воду в пляшках. Однак часом якість і цієї води може викликати сумнів. Для того, щоб не платити гроші за неякісний товар, слід знати декілька способів, як розпізнати в покупних пляшках звичайну воду взамін джерельної або артезіанської.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інформацію на етикетці пляшки. У ній має зазначатися відповідність ГОСТу і ТУ, джерело розливу з адресою, термін придатності, умови зберігання. В магазині чи у компанії, яка привозить вам бутильовану воду на будинок, ви маєте право попросити показати вам сертифікат якості даної води.
2
Зверніть увагу на зовнішній вигляд тари. Як правило, на кустарних підприємствах, які переливають в пляшки звичайну водопровідну воду, не дотримуються вимоги до зовнішнього вигляду продукту. Якщо кришка пляшки стерта або в подряпинах, якщо етикетка наклеєна криво і інформація на ній змазана, це привід насторожитися. Обов'язково понюхайте воду, перш ніж її пити. Вона ні в якому разі не повинна пахнути хлоркою.
3
Не полінуйтеся і поїдьте самі на місце розливу води, яку ви постійно купуєте. Найчастіше великі підприємства навіть влаштовують екскурсії на виробництво. Якщо немає можливості побачити забір води своїми очима, пошукайте інформацію про компанію-виробника в інтернеті, почитайте відгуки.
Зверніть увагу
- Якщо у вас великі сумніви в якості води, яку ви купили, можете запросити експертизу в місцевому відділенні Росспоживнагляду.
Корисна порада
- Зверніть увагу на інформацію по ТУ на етикетці. Цифри 91 85 означають, що вода натуральна, що не піддавалася хімічній дії.