Як зміцнити дружбу.

Дружити може не кожен, бо для цього потрібно вміти радіти чужим успіхам, допомагати у важких ситуаціях, а колись побути і «жилеткою». Але кількість значить якість. І якраз переломні моменти в житті і показують, хто є справжній друг.
Інструкція
1
Якщо ви задумалися над питанням зміцнення вашої дружби, значить, ця людина варта того, щоб називатися справжнім другом. Але якщо ваші відносини постійно затьмарюють непорозуміння та сварки, почніть розбиратися в їх причинах. Кожна людина на підсвідомому рівні завжди відчуває, як до нього ставляться. Навіть якщо друг при цьому всього лише намагається бути хорошим, рано чи пізно правда вилізе назовні.
2
Завжди пам'ятайте про те, що в справжній дружбі не слід вважати, скільки ви віддали і отримали. Йдеться, звісно, не про гроші. В основі будь-якої дружби лежить довіру. Тобто якщо товариш довірив вам свої сокровенні таємниці, тим більше особистого характеру, ні за яких обставин вам не слід ділитися цією інформацією з іншими людьми. Це табу. Не зраджуйте людини і тим більше не смійтеся над ним, після він вам просто ніколи не довірить нічого. А, можливо, і взагалі припинить всі відносини з вами. Тому сто разів подумайте перш, ніж обговорювати з кимось його таємниці.
3
Піклуйтеся про вашу дружбу, знайдіть спільні інтереси, проводите весело час разом. Ніщо не зміцнює дружбу краще, ніж однодумність або, приміром, загальна ненависть. Як відомо, загальна мета згуртовує людей. Дізнайтеся краще захоплення одного, швидше за все, ви без проблем знайдете щось цікаве для себе і теж захопитеся.
4
Друг пізнається не тільки в біді, але і в радості. Щиро радійте успіхам та досягненням своїх друзів, виключіть заздрість. Заздрісна людина ніколи не зможе стати справжнім товаришем, це просто суперечить поняттю дружба. Погодьтеся, що дуже приємно бачити і відчувати щиру радість друга за вас.
5
Ніхто не ідеальний, тому знаючи нехороші риси свого друга, залиште це при собі, не обговорюйте, тим більше не намагайтеся його перевиховувати. Не кидайте в біді, навіть якщо не згодні з його позицією. Все це актуально тільки в разі дійсно гідного і дружнього ставлення до вас.