Як зробити випускний альбом. Фрази для випускного альбому.

Коли наступає пора випускних балів, багатьом хочеться зберегти на пам'ять цю частинку юності і безтурботності, щоб і через багато років серце зігрівали теплі посмішки однокласників, а на згадку залишилися добрі побажання вчителів і шкільних друзів. Все це можна об'єднати в одному місці - випускному альбомі , який вручається всім одинадцятикласникам.
Інструкція
1
Один з видів таких альбомів, які ви зможете замовити в будь-якому фотосалоні - традиційна фотокнига. У ній фотографії хлопців перемежовуються з побажаннями від вчителів і віршами про школу. Відкриває книгу знімок, зроблений ще в першому класі, а закінчує загальне випускне фото. Фотографії обрамлені в рамочки з осіннього листя або шкільного приладдя (таких рамок-шаблонів багато в інтернеті, і підібрати потрібний не складе особливої праці).
2
Якщо ви хочете отримати ненудний альбом, його можна оформити у вигляді веселого журналу. В ньому не обов'язково відводити для фотографій кожного випускника окрему сторінку, тут важливі живі, несерйозні, веселі кадри: ось Маша підкидає вгору жовті листя, а Коля, наприклад, радіє перемозі в змаганнях. Можна зробити кілька фотоколажів, що відбивають віру хлопців в хороше, добре, успішне майбутнє: кожен коштує в одязі або з предметом, що характеризує майбутню професію (Ваня з клавіатурою під пахвою, а Наташа з указкою і підручником біології). Вітаються знімки зі шкільних заходів - спортивних змагань, олімпіад, КВНів, дискотек, театральних постановок. Варіанти підписів - смішні фрази з уроків, штучно обіцянки від кожного: «А ось в майбутньому я обов'язково ...».
3
Якщо ж ви хочете розмістити інформацію про кожного випускника, можна скомпонувати альбом по персоналіям: на кожній сторінці - фотографія випускника в повний зріст і дві невеликих, характеризуючих захоплення або життєву позицію одинадцятикласника. Тут же розміщується інформація про кожного з них: прізвище, ім'я, номер ICQ, адреса електронної пошти, захоплення та хобі, невелика характеристика від імені вчителів. Внизу кожної сторінки можна розмістити афоризм про життя або про вибір шляху.
4
Для витончених натур або випускників художніх шкіл або класів підійде варіант творчого альбому. Над його формуванням доведеться потрудитися всім, адже тут все буде від руки - скановані і оброблені записи поздоровлень, зізнань у коханні вчителям, замітки «про себе», «мої мрії», малюнки на полях зошитів та побажання однокласникам, ляпки з зошитів і записи класного керівника в щоденниках. Фотографії кожного випускника можуть бути в двох форматах: семирічним боязким першокласником з квітами, портфелем за спиною і випускником, серйозним і впевненим у своїх силах. Через багато років буде цікаво відкрити його, подивитися, наскільки змінився почерк, наскільки збулися настанови, побажання та мрії.