Як спіймати в річці рибу.

Ловити рибу можна в усі пори року: взимку, влітку, восени і навесні. Причому в різний час риба мешкає в різних місцях, для кожного сезону необхідні свої способи лову й приманка.
Інструкція
1
Якщо ви йдете рибалити на річку влітку, то візьміть з собою в якості приманки для риби зерна пареної пшениці, вівса, перлової крупи або консервованої кукурудзи. Навесні і восени рекомендується використовувати в якості насадки хробака. Взимку спробуйте вивудити рибу на тісто з пшеничного борошна, пшоняну кашу або мотиля.Виберіте місце, де глибше, і немає мулистого дна. Тоді насадка не втече під мул, риба легко її зможе помітити й попастися на вудку. Однак, і занадто велика глибина не сприятиме хорошій рибалці - риба зазвичай водиться на середній глибині.
2
До місця, яке ви вибрали як лову на березі, підходьте тихо. Не кидайте на берег речі, намагайтеся не хрустіти сухими гілками. Якщо ви плануєте вудити рибу в човні, не стукайте об борт човна і пливіть ледве чутно. Зрозуміло, не розмовляйте в місці, де ви зупинилися порибалити, навіть по телефону. І найголовніше - не створюйте гучних звуків при закиданні вудилища. Справа в тому, що у риби дуже розвинена нервова система, завдяки якій вона надзвичайно чутлива до різного роду шумів. При виборі місця лову постарайтеся зупинитися на такому варіанті, де ваша тінь не падатиме на воду поблизу поплавців, щоб тим самим не злякати рибку.
3
Оберіть гачок потрібного розміру і відповідний для того виду риби, який ви плануєте спіймати. Наприклад, для язя, якщо ловити його на горох, цілком підійде гачок номер 4 - 6. Вудити того ж язя на шматок кожушка в проводку вже потрібно на гачок номер 6 - 8 1/2 з короткою цівкою. Коли у ваших планах - інший варіант - зловити язя на цілого виповзка придонному вудкою, скористайтеся гачком номер 8 1/2 - 10. При лові плотви на пшеничні зерна поставте гачок номер 3 1/2 -4. А при лові на зелень вам зіграє добру службу гачок під номером 2 1/2 - 3.