Як підшити тюль з органзи. Як підшивати готову тюль.

Щоб акуратно підшити тюль з органзи, спочатку необхідно оформити бічні сторони тюлі, далі пришити тасьму, якщо це необхідно, і повісити виріб на карниз. Тканина повинна повисіти пару днів, після чого на карнизі можна сміливо робити подгибку, наметивая або скаливая голками. Після цього краще зняти тюль з органзи і відстрочити намічені шви.
Інструкція
1
Щоб отримати рівний зріз, витягніть ниточку по всій довжині тканини і відріжте по пропуску нитки. Існують деякі види органзи, які чудово рвуться, однак, при цьому вони можуть фалди, тому акуратно розгладьте праскою це місце, лише злегка прикладаючи підошву праски до тканини.
2
Для того щоб рівно відрізати край органзи, потрібно витягнути ниточку по всій довжині тканини і по пропуску від ниточки робити розріз. Якщо на вашій тюлі є вишивка, то вона не завадить, витягнута нитка так чи інакше все одно буде видно. Можете також витягати нитку не по всій довжині, а невеликими відрізками. Наприклад, до фрагмента вишивки можна витягнути нитку, а далі вишивку слід різати до тканини без орнаменту, потім знову можна підчепити ниточку і акууратно витягнути. Є ще варіант, коли органза прекрасно рветься. Але при відриві вона починає фалди, тому потрібно акуратно розгладити її, лише злегка прикладаючи горя підошву праски до тканини.
3
Якщо у вас не вийшло підшити тюль з органзи таким чином, яким ви задумували спочатку, або виник якийсь інший швейний форс-мажор, то можна піти на екстрений варіант і використовувати технічний загин тканини в 10 см. Строчити при цьому по тканині, а не по стрічці, залишаючи кілька рядків - по краях і в центрі стрічки. Двома швами пристрочите стрічку до тюлі з органзи, якщо тасьма-стрічка не надто широка, і трьома, якщо ширина стрічки - досить велика. Тканина нагорі під стрічкою подверніте два рази. Зверху залиште невеликий запас, якщо ви хочете, щоб над стрічкою визирала присборенная штора.
4
Бічні шви на тюлі з органзи краще не Підшивайте за допомогою оверлока. Найкращий варіант тут - підвернути тканину, акуратно загладжуючи, але не натягуючи, потім ще раз таким же чином підвернути і відстрочити. Ширину підгину дотримуйтесь в 5 мм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2uAz6jGS9bo