Як одягтися в Єгипті взимку. Де відпочити взимку на морі.

Курорти Єгипту відкриті для мандрівників цілий рік. Країна пірамід за статистикою є найпопулярнішим напрямком російських туристів. Щоб відпочинок в арабській країні порадував вас і в прохолодний сезон, необхідно знати деякі особливості клімату. Як же одягнутися в Єгипті взимку?
Інструкція
1
Обов'язково візьміть з собою купальник, головний убір і сонцезахисні окуляри. Навіть взимку температура води в Червоному морі рідко опускається нижче + 20? С. Стануть в нагоді також шльопанці і спеціальне взуття для ходіння по коралів. Незважаючи на те, що зима в Єгипті - прохолодний сезон, вдень сонце світить дуже яскраво, і засмага лягає на шкіру легко. Тому варто захищати себе від надлишків ультрафіолету одягом з довгим рукавом.
2
Візьміть з собою теплий одяг. Єгипет - країна пустель, для якої характерні різкі перепади температур. Зимовий сезон триває з грудня по березень, а найхолодніший місяць - січень. У ці місяці сонце сідає за горизонт швидко, і ввечері повітря стрімко остигає. Стовпчик термометра може опускатися до позначки +15? С і ніже.Чтоби відчувати себе комфортно після заходу сонця, добре мати при собі джинси, Флиска, кофту, футболки з довгими рукавами. Вирушаючи в північні райони країни, візьміть куртку з капюшоном.
3
Взимку в Єгипті часто дмуть холодні вітри. Особливо в Хургаді. Якщо лежати на пляжі горизонтально, то контраст не відчувається. Сонце сильно припікає, і стає дуже жарко. Піднімаючись з лежака, людина може відчути холодний потік повітря. Для таких випадків добре прихопити з собою на пляж футболку з довгим рукавом або одяг, в яку можна загорнутися. Увечері від такої погоди рятує вітровка з капюшоном або продувається одяг. На ноги можна надіти кросівки.
4
Одяг та спорядження для активного відпочинку взимку також має свої особливості. Вирушаючи в мото-сафарі, прихопіть з собою светр з високим коміром, шкарпетки і щільний хустку або арафатку. Виїжджаючи на екскурсію раннім прохолодним вранці, надіньте теплий одяг: кофту, джинси. Якщо вам належить їхати в автобусі з кондиціонерами, ви не замерзнете. Однак коли зійде сонце, стане дуже жарко. На зміну добре мати більш легкий одяг, щоб переодягнутися: футболку і шорти.
5
Любителям дайвінгу взимку варто використовувати більш товстий, ніж влітку, гідрокостюм, повністю закриває тіло. А якщо ви плануєте плисти під вітрилами, накиньте що-о поверх купальника. Взимку через сильні вітри можна швидко і легко обгоріти. Якщо ви їдете в Єгипет на Різдво і Новий рік, захопіть з собою вечірнє плаття і костюм. У готелях, як правило, влаштовуються свята, і для походу в ресторан потрібне дотримання дрес-коду.