Як полагодити сабвуфер. узаконити самозахоплення земельної ділянки.

Потужний звук не обходиться без участі сабвуфера . Але великі навантаження можуть привести його в несправний стан. Причин може бути багато, а рішень - одиниці. Але полагодити його зможе кожен, якщо знати що і в якій послідовності треба робити.
Вам знадобиться
  • Тестер, викрутка, ліхтарик, схема, паяльник
Інструкція
1
Візуально огляньте сабвуфер. Якщо не працюють колонки, приєднані до нього, перегляньте сполучні кабелі на місця розриву. Перевірте контакти в місцях з'єднань сабвуфера і колонок. Якщо ні харчування, перевірте кабель. За допомогою тестера продзвоните всі дроти, так ви точно будете впевнені, що вони цілі.
2
Розберіть корпус. Для цього від'єднайте сабвуфер від мережі і колонок. Використовуючи викрутку, викрутити болти в задній частині корпусу. Акуратно виймайте пластину з мікросхемами. Якщо пластина не йде, не тягніть, можете обірвати з'єднувальні дроти. Посвітіть ліхтариком і знайдіть причину.
3
Ретельно огляньте мікросхему на наявність згорілих елементів. Також подивіться доріжки, може щось закоротити. Обов'язково це робіть при хорошому освітленні.
4
Перевірте запобіжники. Вони стоять перед трансформатором. Якщо вони згорілі, то просто замініть. Якщо проблема повторюється і вони знову горять - перевірте напругу в мережі.
5
Перевірте, чи надходить харчування на мікросхему. Для цього від'єднайте трансформатор від навантаження (мікросхеми) і підключіть еквівалент - лампочку, наприклад. Якщо харчування немає або воно не такого номіналу, який потрібен для нормальної роботи мікросхеми - він несправний.
6
Перевірте вихідна напруга мікросхеми. Так ви зможете зрозуміти, чи є сигнал на виході, і який він. Виходячи з цього, буде полягати подальший ремонт мікросхеми. Це прозвона діодів, резисторів і т.п. Якщо це необхідно, для прозвона потрібно буде випаяти за допомогою паяльника деякі елементи. Але не забувайте, занадто велика температура може їх пошкодити, як і саму мікросхему. Якщо знайшли несправний елемент, то замініть його і проведіть виміри вихідного сигналу, якщо причина не усунена, продовжуйте шукати несправність далі.
7
Закріпіть мікросхему до корпусу і зберіть сабвуфер.
Зверніть увагу
Чи не можете знайти креслення мікросхеми. Можна обійтися без неї. Вхід - це трансформатор, вихід - клеми на колонки.
Поняття «потужний звук» нерозривно пов'язане з використанням сабвуфера. Однак під впливом занадто великих навантажень він може вийти з ладу. Ви зможете відремонтувати «полетів» сабвуфер, якщо чітко будете знати, які дії і в якій послідовності потрібно виробляти.
Вам знадобиться
  • - тестер;
  • - паяльник;
  • - схема пристрою;
  • - викрутка;
  • - ліхтарик.
Інструкція
1
Огляньте вийшов з ладу сабвуфер. Якщо працювати відмовляються колонки, які до нього приєднані, перевірте з'єднувальні дроти на предмет обривів. Огляньте в місцях з'єднань колонок з сабвуфером контакти. При відсутності живлення перевірте кабель, за допомогою якого сабвуфер підключається до мережі. Продзвоните за допомогою тестера дроти, щоб переконатися в їх цілісності.
2
Якщо несправностей не виявлено, розберіть корпус сабвуфера. Від'єднайте спочатку пристрій від колонок і від мережі. Викриття на задній частині корпусу за допомогою викрутки болти. Акуратно вийміть пластинку з мікросхемами. Якщо та не піддається, тягнути не потрібно - обірвете з'єднувальні дроти. Посвітіть ліхтариком, щоб виявити причину застрявання мікросхеми.
3
Уважно огляньте мікросхему на предмет згорілих елементів і поламаних доріжок. Освітлення неодмінно має бути хорошим, інакше вам доведеться перенапружувати зір, намагаючись оглянути мікросхему.
4
Далі перевірте запобіжники, які розташовані перед трансформатором. Якщо ті згоріли, замініть їх новими. Якщо ж нові запобіжники після нетривалої експлуатації сабвуфера також згорять, перевірте напругу в мережі.
5
Перевірте, чи надходить на мікросхему харчування. Для цього необхідно від'єднати трансформатор від навантаження і під'єднати еквівалент. Це може бути звичайна лампочка. Якщо лампочка не горить, це означає, що немає харчування або воно має не той номінал, який необхідний для справного функціонування мікросхеми. А це означає, що трансформатор несправний і потребує заміни.
6
Перевірте вихідна напруга мікросхеми, щоб зрозуміти, чи є на виході сигнал і якщо є, то який він. Від цього залежить подальший процес ремонту мікросхеми - прозвон діодів, резисторів та іншого. Якщо необхідно, Випаяти для прозвона деякі елементи. Однак пам'ятайте, що надто висока температура може зашкодити не тільки Випоюють елементи, але і мікросхему.
7
Знайшовши несправний елемент, замініть його новим і заміряйте вихідний сигнал. Якщо проблему не вирішено, продовжуйте пошуки несправності.
8
По закінченні процесу ремонту закріпіть мікросхему в корпусі і зберіть сабвуфер.