Як зробити стяжку дерев'яної підлоги. чи можна заливати підлогу на деревяний підлогу.

Дерев'яний будинок увазі досить міцну конструкцію, але в деяких випадках, щоб надати жорсткість підлозі і вирівняти висоти, потрібно зробити стяжку дерев'яного статі. Таку стяжку слід виробляти по деяким затвердженим правилам. Технологія, за якою слід виконувати стяжку , отримала назву незв'язної стяжки, бо вона не прив'язана до підлоги. І суть такої стяжки повністю розкривається в натуральних властивостях дерева, яке відрізняється вмістом пористих отворів, а це відбивається на реалізації поставленого завдання.
Інструкція
1
Перед початком робіт потрібно подбати про матеріали, які не зашкодять покриттю, щоб конструкція не повело під вагою і не покоробило від перепаду температур. Для початку, щоб уникнути попадання вологи прогрунтуйте підлогу в'язким водонепроникним розчином, який забезпечить потрібну герметичність покриттю.
2
Після цього покрийте дерев'яна підлога поліетиленовою плівкою, в якій не повинно бути жодного отвору, при цьому ретельно вирівняйте її і зафіксуйте по краях скотчем. Передбачте над краєм майбутньої стяжки припуск 5 см.
3
Розчин для стяжки слід готувати з цементу, піску і пластифікатора, який забезпечить зносостійкість і послужить відмінним бар'єром для вологи. Перед нанесенням цієї суміші ретельно прошпаклюйте поверхню, закладіть кожну щілину монтажною піною і епоксидної шпаклівкою. Стики закладіть спеціальним силіконовим герметиком.
4
Товщину стяжки потрібно регулювати заздалегідь, а не в процесі її укладання, для цього зробіть позначки і встановіть маякові рейки. Найбільш оптимальна товщина стяжки становить 3-5 см. Якщо є необхідність збільшити жорсткість, то використовуйте металеву сітку, дане армування додасть загальної конструкції додаткову міцність і збільшить стійкість до можливих навантажень.
5
Після підготовчих робіт можна починати заливку розчину. Стяжку слід витримати кілька днів до повного її висихання, після цього обріжте плівку по краях.
6
Як бачите, стяжка дерев'яного статі не складна, але потрібно правильно виконати підготовку, розрахувати суміш і зважити всі за і проти.
Корисна порада
Пам'ятайте, що стяжку не можна лити на дерев'яну підлогу, і обов'язково забезпечте герметичність плівки перед стяжкою. Але все ж краще зняти дерев'яну підлогу, навіть якщо бетонна стяжка не потріскається, може обламати мостина або лаг, внаслідок чого просяде підлогу і в слабкому місці стяжка розламається.