Як підібрати стильний одяг.

Вибір одягу. Здавалося б, пройшовся по магазинах, купив приглянувшиеся речі, - справа на кілька годин. Але в реальності все набагато складніше. Щоб підібрати одяг , яка буде підкреслювати достоїнства фігури, поєднуватися з типом зовнішності і не суперечити нормам, прийнятим у суспільстві, іноді потрібно витратити чимало часу.
Інструкція
1
Для того щоб підібрати стильну одяг , потрібно в першу чергу вирішити, якому образу ви хочете відповідати. Діловий жінці підійдуть блузки, вузькі брюки та спідниці прямого крою, домогосподарці - зручні костюмчики, бриджі та туніки. Важливо, щоб одяг відповідала вашим потребам, а не просто була красивою.
2
Перегляньте фотографії в журналах. Знайдіть ті, на яких, на ваш погляд, зображені стильно одягнені жінки. Подумайте, що змусило вибрати вас саме ці знімки. Це допоможе вам розвинути почуття смаку і навчитися оцінювати речі.
3
Перш, ніж купити якусь річ, подивіться, чи добре вона зроблена. Тканина повинна бути якісною, а шви - рівними. Пам'ятайте, ширвжиток не може бути стильною річчю.
4
Підбирайте одяг у відповідності зі своєю віковою категорією. Не забувайте про те, що те, що добре виглядає на молоденькій дівчині, на зрілій жінці буде виглядати безглуздо, і, бути може, навіть бридко.
5
Не поспішайте робити покупку. Уважно перегляньте весь асортимент магазину, зайдіть в кілька торгових точок. Це дозволить вам навчитися порівнювати речі один з одним, вибирати краще з того, що є.
6
Слідкуйте за модними тенденціями. Для того щоб одягатися стильно, звичайно, необов'язково купувати модні речі, але знати, в якому напрямку працюють сучасні дизайнери ніколи не зашкодить.
7
Дивіться передачі, присвячені питанням моди і стилю. Чи не дотримуйтеся порад, які провідні дають з екрану телевізора, - вчіться працювати з інформацією, відокремлювати зерна від плевел.
8
Не бійтеся вибирати одяг самостійно. Повірте в те, що ви - людина, здатна відрізнити дрібничку від дорогої речі. Нехай ви придбаєте пару непотрібних спідниць і безглуздих шарфиків, - з часом число помилок буде зменшуватися. Не впадайте у відчай, якщо щось не виходить, і все буде прекрасно!