Як зробити прилавок. прилавки Як робити.

Зробити прилавок . Просто це чи складно? Судити, звичайно, вам, але не поспішайте виносити свій вердикт. Прочитайте статтю і ви не тільки відповісте на це питання, але і зможете самостійно зібрати прилавок .
Вам знадобиться
  • Інструменти: дриль-шуруповерт з набором біт і свердел.
  • Матеріали: ЛДСП (напилення за розмірами), скло, меблева фурнітура.
Інструкція
1
Для початку намалюйте на звичайному аркуші паперу свій прилавок . Потім з цього малюнку складіть детальну схему з дотриманням всіх розмірів. Непогано буде намалювати кожну деталь окремо і вказати точні розміри. Також вкажіть, скільки яких деталей вам необхідно. Все це знадобиться вам при замовленні матеріалу. А схема стане в нагоді в процесі складання.
2
Обдзвоніть всі працюючі у вашому місті фірми, що займаються меблями на замовлення. Дізнайтеся, які з них надають послуги з продажу та розпилу ЛДСП. Порівняйте їх розцінки, поцікавтеся додатковими послугами (доставка, кромленіе, свердління, різання скла та ін.). Не женіться за низькою ціною. Вам бажано отримати весь спектр послуг в одному місці. Не відмовляйтеся від пропозицій типу просверловкі отворів, крамленія та інших подібних. Це дозволить вам почати і завершити складання в найкоротші терміни.
3
Отже, вибір зроблений, і ви їдете замовляти матеріал для майбутнього прилавка. В офісі компанії будьте уважні. Обговоріть з менеджером всі деталі майбутнього замовлення. Уважно вивчіть договір. Робіть передоплату і підписуйте документи, тільки якщо впевнені що всі ваші вимоги враховані, а права соблюдени.Ну а поки чекаєте виконання замовлення необхідно побувати в магазині меблевої фурнітури. Купуйте все необхідне з невеликим запасом. Настав довгоочікуваний день. Вам зателефонували і повідомили, що все готово, машина вийшла - зустрічайте. Постарайтеся бути особисто присутнім при розвантаженні. Ретельно перевіряйте кожну деталь на предмет відколів і подряпин. У разі виявлення браку не підписуйте супровідні документи і не виробляєте остаточний розрахунок. Так вам швидше замінять браковані частини.
4
Будемо вважати, що у вас все в порядку можна приступати до складання. Приготуйте інструменти та приміщення. Для захисту від злощасних подряпин постеліть що-небудь на підлогу. Підійде пакувальний папір або картон. Визначте черговість складання, звіряючись зі схемою. Розкладіть деталі в порядку, в якому вони вам знадобляться. Починають збірку знизу вгору. Прикрутите ніжки, з'єднайте бічні стінки між собою за допомогою дна. Далі все залежить від конфігурації конкретного прилавка. Не старайтесь відразу міцно затягнути всі з'єднання, ви завжди зможете підтягнути їх. І будьте обережні зі склом.
5
Прилавок готовий залишилося його встановити. Якщо підлога рівний - немає проблем. Встановлюєте прилавок на місце для нього призначене. У разі проблем з підлогами допоможуть регульовані ніжки-опори. Конструкцією не передбачені такі? Підкладіть під одну з ніжок прокладку з твердого матеріалу відповідної товщини. Кілька прилавків можна скрутити між собою меблевими стяжками. От і все. Вдалої торгівлі.