Як замотати шарф.

Шарф - самий універсальний аксесуар жінки. Він буде доречний і на додаток до вечірньої сукні, і до зимового пальто. Як же замотати настільки незамінний шарф?
Інструкція
1
Навчіться складати шарф. Спочатку складіть його поперек навпіл. Потім складіть уздовж навпіл. Доведіть до потрібної ширини. Не поспішайте в своїх діях, оскільки в іншому випадку підвищується ймовірність заплутатися у власному шарфі.
2
Розташуйте шарф на шиї класичним способом. Оберніть шарф навколо шиї. Кінці шарфа повинні вільно лягати на груди ?. Тепер зав'яжіть кінці шарфа простим вузлом. Вузол можна як затягувати, так і залишити вільним. Якщо шарф теплий, то краще затягніть, а якщо легкий, то не затягуйте, так виглядає привабливіше.
3
Замотайте шарф способом «Петля». Такий спосіб вважається європейським. Спочатку довгий шарф складіть навпіл. Накиньте шарф на шию. Вийшли різні кінці - один у вигляді петлі, другий у вигляді двох кінців. Просмикніть обидва кінці в петлю. Затягніть її. Цей спосіб дуже хороший, коли потрібно вкоротити занадто довгий шарф.
4
Складіть навпіл довгий шарф. Накиньте на шию. Вийшли два кінці - один у вигляді петлі, другий у вигляді двох частин. Розташуйте кінці так, щоб кінець-петля був довший, ніж кінець, що складається з двох частин. Тепер петлею обмотайте один раз короткий кінець, тобто зав'яжіть простим вузлом. Поправте шарф таким чином, щоб петля виявилася над двома половинками другого кінця і розташовувалася трохи вище їх.
5
Замотайте шарф в гламурному стилі. Для цього найкраще підійде шарф з тонкої і дорогої тканини. Накиньте шарф на шию так, щоб один кінець був трохи довші іншого. Тепер довгим кінцем обмотайте шию другою половиною шарфа. Кінці повинні вільно розташовуватися попереду.
6
Замотайте шарф подвійним вузлом. Для цього візьміть довгий шарф і накиньте його на шию. Один кінець повинен бути значно довшим другого. Довгим кінцем обмотайте шию двічі. Кінці залиште вільними або сховайте під одягом. Такий спосіб замотування шарфа навіть в лютий мороз відмінно зігріє.
Чоловіча шийну хустку є чудовою альтернативою краватці. Він здатний додати чоловікові вишуканість і одночасно недбалість.
Інструкція
1
Одягніть хустку на шию, схрещуючи його кінці на грудях.
2
Правий кінець хустки просмикніть під лівим і пропустіть через горловий кільце.
3
Вирівняйте кінці хустки вздовж по лінії гудзиків. Вийшов вузол залиште на увазі, розстебнувши 1 або 2 верхні гудзики сорочки.
Зверніть увагу
Як матеріал найкраще підійде шовк.
Корисна порада
Забарвлення шийної хустки підбирайте краще з малюнком, але тільки не однотонну.