Як прибрати складки на боках. Як прибрати жирові складки на грудній клітці.

Багатьох турбують зайві складки на боках. З цією проблемою досить ефективно допомагають боротися фізичні вправи для м'язів живота і стегон. Тренування обов'язково необхідно проводити регулярно і не менше трьох разів на тиждень. Під час занять стежите за частотою пульсу - найбільш інтенсивно спалювання жирів йде при показнику близько 150 ударів на хвилину.
Інструкція
1
Перша вправа. Ноги широко розставте, руки на потилиці, випряміть верхню частину тулуба і трохи нахиліть вперед. По черзі вліво і вправо здійснюйте нахили. Тільки не повертайтеся і не відхилятися назад. Зробіть три підходи по вісім разів.
2
Друга вправа. Ляжте на спину, праву ногу опустіть на підлогу, а ліву покладіть на неї. Витягніть ліву руку в сторону, долонею догори, на потилицю покладіть праву руку. Потилицею натиснете на праву руку, м'язи живота напружте і рухайте по діагоналі грудну клітку до лівого коліна доти, поки від підлоги не відірветься права лопатка. Опустіться повільно назад. Зробіть три підходи по вісім разів, потім поверніться в іншу сторону.
3
Третя вправа. Ляжте на спину, ноги зігніть, п'ятами упріться в підлогу, для опори можна покласти рушник. Витягніть уздовж тіла обидві руки долонями вгору. М'язи живота напружте. Верхню частину тулуба підніміть і руки перенесіть назовні. При цьому відривайте лопатки від підлоги. Потім повільно станьте у вихідне положення. Зробіть три підходи по вісім разів, міняючи боку повороту.
4
Четверта вправа. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, ступні тримайте на підлозі, також для опори можна покласти рушник. Тримайте руки на ширині плечей, витягнувши їх вгору. М'язи живота напружте і по черзі відривайте від підлоги то праву, то ліву лопатку. При цьому відповідну руку тягніть до стелі і стягуйте лопатки до хребта. Зробіть три підходи по вісім разів.
5
П'яте вправу. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах і розставте на ширину плечей. П'ятами упріться в підлогу. Руки тримайте за головою, а лікті трохи попереду тулуба. М'язи живота напружте і одночасно підніміть лопатку і протилежну їй ногу. Трохи поверніть один до одного коліно і груди. Поверніться повільно у вихідне положення. Лікті залиште розставленими, а коліно зігнуте на рівні пупка. Зробіть три підходи по вісім разів, по черзі міняйте боку.