Як виховати з хлопчика чоловіка.

Найчастіше батьки нагадують синові про те, що він майбутній чоловік, коли дитина плаче. «Не реви, чоловіки не плачуть!» Можуть сказати і образливіше: «Що ти плачеш, як дівчисько!» Ніби все відмінність між хлопчиками і дівчатками в умінні плакати. Немов головна задача у вихованні хлопчика навчити його стримувати свої емоції. В дійсності ж, головне у вихованні хлопчика криється зовсім в іншому.
Інструкція
1
Головне вміння для батьків хлопчика навчитися довіряти синові і зуміти висловлювати цю довіру дитині. Хлопчику, щоб він виріс гідним чоловіком, потрібно частіше говорити: «Ми віримо в тебе!», «Спробуй, у тебе все вийде!», «Я знаю, ти зможеш це зробити сам!» Особливо важливо стежити за рівнем своєї довіри мамі хлопчика . Бажання опікати і оберігати, такий природний кожної матері, потрібно тримати під суворим контролем. Хорошим вправою для цього може стати складання плану справ, які син може робити самостійно. Кожен день в цьому плані повинен з'являтися хоча б один новий пункт. Добре, якщо в кінці дня мама обговорить з хлопчиком, скільки справ на сьогодні він зробив сам, без допомоги дорослих.
2
Щоб виховати з хлопчика чоловіка важливо зростити в ньому шанобливе ставлення до жінок. Тут провідну роль відіграє батько. Якщо Іванов-старший буде галантний, ввічливий, люб'язний і красномовний, то і Іванов-молодший перейме таку поведінку. Причому відбудеться це досить швидко. Уже на дитячому майданчику буде видно «спадкове» ставлення до жінок.
3
Ставлення до сім'ї у дитини сформується, виходячи з побуту його батьків. Тому сварок при дитині бути не повинно. Потрібно прагнути частіше разом відпочивати, проводити один з одним більше часу. Вчитися йти на компроміси. Цінувати кожен прожитий день.
4
Ще з часу раннього дитинства хлопчика мамі варто задуматися над тим, що вона для своєї дитини не тільки мама, але і найближчий представник жіночої статі. Те, який син бачитиме свою матір, всерйоз позначиться на його ставлення до жінок. Тому мамі потрібно дуже постаратися завжди бути у формі - доглянутою, підтягнутою, красивою. Ніяких дірявих тапок і забруднений халатів. Мама - головна жінка в житті будь-якого чоловіка - повинна бути красивою завжди.
5
Важливо наповнити життя хлопчика гідними зразками для наслідування. Вибираючи для дитини спортивний клуб, батькам потрібно особисто познайомитися з тренерами та вчителями, поприсутствовать на одному-двох заняттях. Адже вчитель буде і особистим прикладом. Чому він навчить?
6
дідусь можна дати важливе доручення водити внука в музеї. Розмови про героїчні особистостях дідусям вдаються краще всіх з родини. Крім музеїв знайомство з видатними особистостями можна влаштовувати за допомогою книг і журналів.
7
Хлопчик не раз зіткнеться в житті з забороною «не можна плакати». Цього вимагає громадська думка, хоча медицина визнає небезпечним надмірне і тривале стримування емоцій. Щоб не порушувати закони суспільства і зберегти здоров'я змолоду, потрібно навчити дитину давати вихід емоціям іншим - крім сліз - шляхом. Наприклад, через спорт, малювання або конструювання. Є цілі методики «виходу емоцій». Важливо підібрати для дитини відповідну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=noKjHewjyNA
Зверніть увагу
Зараз питання виховання справжнього чоловіка стає особливо актуальним. При вихованні з хлопчика справжнього чоловіка, ідеально буде оточити дитину якомога більшою кількістю чоловіків. Це можуть бути дядько, дідусь, знайомі. Особливо це важливо, якщо у дитини немає батька, і виховується він однією мамою.
Корисна порада
Правильне виховання формує з хлопчика чоловіка. Все починається з маминого виховання. А як же правильно це робити, як виховувати свого хлопчика? Хлопчик впав, поранив ніжку, сидить і плаче. Мама підходить і починає його заспокоювати, потроху вбудовувавши наступну програму: Хлопчики не плачуть.