Як підібрати колір шарфа.

Шарф - це обов'язковий аксесуар в гардеробі кожної модної дівчини. Хустки й шалики акцентіріруют увагу на принади жіночого тіла, підкреслюють витонченість натури жінки і приховують можливі недоліки.
Інструкція
1
Примірявши в магазині вподобаний шарфик, згадайте хоча б три предмети свого одягу, з яким зможете його з легкістю поєднувати.
2
Красиво звернувшись перед дзеркалом у шарф, подивіться, як добре він гармоніює з кольором одягу і вашою зовнішністю. Чи не керуйтеся принципом «тому що в моєї подружки є точно такий, і він їй підходить». Якщо шарф добре виглядає на одній дівчині, не факт, що він також буде виглядати на вас.
3
Якщо ви прийшли в магазин спеціально для покупки шарфа, одягніться в той одяг, з якою збираєтеся його одягати. Зверніть пильну увагу на те, чи добре даний аксесуар підходить вашому способу.
4
При виборі шарфика не женіться за невеликою ціною і модним кольором , пам'ятайте про якість. Віддайте перевагу тільки найякіснішим виробам, які можете собі дозволити. Зверніть увагу на кінці шарфика: їхні краї повинні бути добре обробленими і рівними.
5
Дівчатам з цветотипом «весна» при виборі аксесуара слід приділяти велику увагу теплим яскравим відтінкам. Бежевий, соковитий зелений, червоний з жовтуватим відтінком, блакитний від легкого бірюзового до василькового, теплий жовтий, золотисто-коричневий. Але холодні лимонні кольори для «весняних» жінок неприпустимі.
6
цветотипу «літо» відмінно підходять холодні кольори. Малиновий, небесно-блакитний, лимонно-жовтий, фіолетовий з виразним холоднувато-блакитним відтінком, всі забарвлення сірого і сіро-коричневого.
7
Власницям осіннього кольоротипу рекомендується вибирати шарфи теплих яскравих кольорів. Землисто-коричневий колір осіннього лісу, теплий блакитний, мідно-червоний, глибокий зелений, золотисто-бежевий, глибокий гірчично-жовтий, хакі.
8
Дівчина цветотипа «зима» повинна приділити особливу увагу холодним насиченим кольорам. Кипельно-білий, червоний з блакитним відливом, сталевий, сріблястий, інтенсивний синій, яскраво-фіолетовий, смарагдовий, баклажановий, чорний, холодний рожевий, лимонний, холодний коричневий.