Як влаштуватися барменом. Як влаштуватися працювати барменом.

Бармен - це дуже популярна професія, яка передбачає спілкування не тільки з алкогольними напоями, але і з людьми, що не маловажно. Влаштуватися на хорошу роботу складно всім: неважливо, який ти професії. Тому тут основну роль грає наполегливість і професіоналізм.
Вам знадобиться
  • - бажання працювати;
  • - інтернет;
  • - ПК;
  • - газета оголошень.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте тільки основи, або взагалі, знання закінчуються на те, що являє собою бармен - пройдіть спеціальні курси. Знайти їх не складе більшої праці. Відкрийте місцеву газету оголошень або сайт з оголошеннями по вашому місту. Якщо такої послуги ніхто не надає, а в місті є харчової коледж (кухарі, офіціанти тощо) зверніться туди, там 99,9% є подібні курси.
2
Поставтеся якомога ретельніше до навчання. Обов'язково запам'ятовуйте весь матеріал і питайте все, що вам не зрозуміло. Особливе місце займає практика. Якщо щось не виходить - не потрібно впадати у відчай, пробуйте ще. Не забувайте: талановитими не народжуються, ними стають.
3
Заведіть окремий блокнот, де записуйте всю інформацію про алкогольні напої та коктейлях. Бармен цінується більше, якщо у нього є свої унікальні рецепти коктейлів. Тому не бійтеся експериментувати.
4
Щоб влаштуватися в престижний заклад, потрібен досвід роботи. Не бійтеся спочатку працювати за малі гонорари - це тільки старт вашої кар'єри. Головне завдання - "набити руку". Запам'ятайте, якщо влаштовуєтеся на роботу, роботодавця буде цікавити не тільки стаж, але і ваші вміння. Швидше за все він запропонує відпрацювати пару ночей, де за вами будуть пильно стежити. Саме на цьому етапі буде визначатися ваша заробітна плата і взагалі, чи приймуть на роботу.
5
Приєднуйтеся до федерацію барменів. Така організація існує в більшості міст. По-перше, це додатковий імідж вам, як професійному бармену. По-друге, це спосіб додатково знайти нові навички та поділитися досвідом з іншими. По-третє - можливість заробити. У більшості випадків федерація барменів бере участь не тільки в житті клубів, але і в культурно-масової житті міста в цілому. Це організація вечірок з бармен-шоу, корпоративів тощо.
Зверніть увагу
Не знаєте, які курси вибрати? Поцікавтеся у тих, хто їх закінчує. Хай ні поділяться своїми враженнями.