Як вибрати свідка на весілля.

Молодята на весіллі повинні відпочивати і отримувати задоволення від того, що відбувається. А хто буде стежити за всіма дрібницями, на яких тримається свято? Звичайно, свідки. Найближчі повірені нареченого і нареченої по-справжньому трудяться в цей день. Тому до підбору кандидатур на ці ролі потрібно підходити вкрай відповідально.
Інструкція
1
Одна онаПовезло тим дівчатам, у яких є одна краща подруга. У цьому випадку питання про вибір свідка не варто. Дівчинка, з якою ви сиділи за однією партою чи працювали в одному офісі стане вашою паличкою-виручалочкою в найважливіший день. Але не зловживайте в процесі її допомогою в тих питаннях, які ви можете вирішити самостійно. Краще гарненько продумайте ті функції, які вона візьме на себе безпосередньо на весіллі.
2
Більше, ніж подругаЗачастую рідні люди знають про наречену більше всіх подружок, розуміють з півслова і завжди готові прийти на допомогу. Напевно, до таких людей належить ваша мама, але їй на весіллі уготована своя роль. А ось сестра, з якою у вас близькі стосунки, як не можна краще впорається з обов'язками свідка. Може, це буде кузина або дружина брата - суть не змінюється, головне, щоб ви довіряли цій людині.
3
Більше - не меньшеЕслі ви надихалися західними фільмами про весіллях, ви помічали відсутність інституту свідків в інших культурах. Це чисто російська традиція, що з'явилася в радянський час. На весіллях в Європі та за океаном прийнято виділяти всіх подружок нареченої. Так що якщо ви не можете визначитися з тим, на кого покласти почесну місію, вибирайте всіх. Не обов'язково шити всім 4-6 подружкам однакові сукні, досить вибрати загальну колірну гамму і/або стиль нарядів і замовити дівчатам однакові міні-букетики, за якими їх буде легко впізнати серед безлічі гостей.
Зверніть увагу
Формально, свідки давно не є обов'язковою частиною церемонії одруження. Їх запрошують поставити підписи на знак традиції. Кожна пара вирішує індивідуально, чи варто призначати на цю роль когось із запрошених.
Корисна порада
Якщо у вас є можливість найняти весільного розпорядника (професійного координатора, відповідального за всі організаційні питання), свідкові не доведеться виконувати його функції.