Як перевірити справжність духів. Як визначити оригінальність парфумів.

Підроблені духи принесуть засмучення через поганий або нестійкого запаху, а також в їх складі можуть перебувати канцерогенні речовини, що сприяють виникненню раку. Тому важливо знати, як відрізнити підробку від оригіналу.
Інструкція
1
Якщо раніше висока вартість духів була гарантією того, що перед вами справжній товар, сьогодні з'явилися умільці, що намагаються продати підробку за ціну оригіналу.
2
Безумовно, купуючи парфумерну продукцію в спеціалізованих магазинах, ви ризикуєте набагато менше. Але знання деяких секретів також можуть допомогти в покупці справжніх духів .
3
Існують зовнішні відмінності, за якими можна визначити оригінал. Сучасні виробники зацікавлені у продажу своїх товарів, тому досить часто флакончики виготовляють, використовуючи хитромудрі форми, які підробити важко.
4
Якщо духи знаходяться в коробочці, упаковка повинна бути якісною, без будь-яких залишків клею або зморшок на целофані. Сама упаковка відрізняється міцністю, а целофан - тонкістю. Написи на оригіналах ніколи не бувають розпливчастими, їх не пишуть дрібним шрифтом. Навпаки, виробники намагаються, щоб покупці знали всю інформацію про їх компанії.
5
Якщо ви не володієте іноземними мовами, попросіть когось допомогти прочитати написи на парфумах. Якщо хоч одне слово написано з помилкою, перед вами підробка.
6
Не буває справжніх духів без найменування товару на них, вказівки країни-виробника, дати виготовлення, терміну придатності і складу продукту. Вивчіть штрих-коди різних виробників, щоб відрізнити товар тієї країни, духи якій ви вирішили придбати. Серійний номер, що стоїть над кодом повинен відповідати шифру на флакончику.
7
Пам'ятайте, що справжні духи не повинні закриватися металевою кришкою, а колір духів не буває занадто яскравим. Справжні фірмові духи відрізняються стійкістю, вони тримаються близько 8 годин. Будь-яка недбалість повинна насторожити вас, не кажучи про низьку ціну. Щоб справити справжні парфуми, виробники використовують дорогі інгредієнти, тому товар не може бути дешевим.