Як використовувати образ диска.

Серед всього багато образия файлових форматів можна не виділити особняком формати образів дисків. Що ж це таке і чому вони так названі? Образ диска - це його точна копія, яка служить для збереження працездатності оригіналу. Іноді створення образів вкрай важливо, наприклад, у вашій колекції є рідкісний диск.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Daemon Tools;
  • - Alcohol 120%.
Інструкція
1
Образ диска створюється для постійного використання. Так званий віртуальний диск монтується у віртуальний привід. Образ диска і віртуальний привід були придумані на основі реальних дисків. Для створення і управління образами дисків було розроблено кілька програм. Останнім часом кількість таких програм значно зросла, але можна виділити пару програм, які вірою і правдою служать сотням тисяч користувачів персональних комп'ютерів.
2
Першою програмою, яку можна розглянути, як основне додаток для роботи з віртуальними приводами, буде Daemon Tools. Сама програма являє собою якийсь емулятор для віртуальних дисків. Дана утиліта працює практично з усіма форматами створюваних образів. Після установки програми, її необхідно запустити, двічі клацнувши лівою кнопкою миші на значку з блискавкою.
3
Основного вікна програма не має, все управління здійснюється через контекстне меню значка програми, який знаходиться в треї (поряд з годинником). Для виклику контекстного меню програми, натисніть правою кнопкою миші на значку і виберіть пункт Virtual CD/DVD-ROM. У відкритому додатковому меню ви побачите рядок Device [назва віртуального приводу] No media ".
4
Для виконання завантаження образу у віртуальний привід натисніть Mount image і вкажіть шлях до папки з образом диска, потім виділіть файл-образ і натисніть кнопку «Відкрити». Для звільнення віртуального приводу від змонтованого образу натисніть Unmount image.
5
Програма Alcohol 120% працює за таким же принципом, і фронт завдань, що виконуються цими програмами, однаковий. Єдиним розходженням є наявність графічного вікна в програмі Alcohol. У нижній частині головного вікна розташовані назви приводів, встановлених в системі, а також віртуальні приводи, тобто створені програмою.
6
Для завантаження образу у віртуальний привід скористайтеся контекстним меню кожного з існуючих віртуальних приводів (натискання правою кнопкою миші на дисководі). Із списку, виберіть команду «Змонтувати образ» і у вікні «Провідника» вкажіть шлях до файлу. Вивантаження диска з приводу здійснюється за допомогою контекстного меню і команди «Демонтувати образ».