Як розбити DVD-диск.

Якщо у вас є двошаровий dvd- диск і його потрібно переписати, але ваш dvd-привід не підтримує запис таких диск ов, можна розділити його на 2 частини . Як ви вже зрозуміли, розділений диск буде неважко записати на звичайні dvd-r болванки.
Вам знадобиться
  • - Ifo Edit;
  • - Total Commander.
Інструкція
1
Будь dvd- диск містить дві папки: VIDEO_TS і AUDIO_TS. Якщо ви раніше вивчали вміст dvd- диск ов, то напевно знаєте, що папка AUDIO_TS завжди порожня. Зустрічаються деякі диск і, у яких стоїть регіональна захист - таке зустрічається на ліцензійних диск ах. Щоб зняти регіональну захист, вам необхідно запустити програму Ifo Edit і відкрити файл VIDEO_TS.IFO.
2
Після цього натисніть кнопку Region free, а потім Remove P-UPs. Збережіть отримані файли. У цій же програмі необхідно відкрити найбільший файл з розширенням ifo (найбільше займає диск ового простору). Натисніть меню VOB Extras, в списку, команд виберіть Split to 2 DVD-Rs.
3
Перед вами з'явиться вікно VOB Extras Options. Як правило, всі пункти в цьому вікні виставлені правильно, але варто перевірити наявність галочок навпроти пунктів Create Subfolders: Disc1 and Disc2 і AutoCopy Menu-files to destination. Особливу увагу варто приділити вільному диск овому простору на жорсткому диск е. Якщо на вибраному розділі недостатньо вільного простору, виберіть інший розділ вінчестера, вказавши його в параметрі Destination Directory.
4
Після натискання на кнопку «ОК» перед вами з'явиться вікно Stream List, в якому буде список тайминга двошарового dvd- диск а. Виберіть точку, яка буде відповідати половині обсягу dvd- диск а. При виборі не варто слідувати рекомендаціям програми, також не варто боятися вказати свій розмір, т.к. dvd- диск і бувають об'ємом і в 6, і в 7 Gb. Після вибору точки поділу натисніть кнопку Split It.
5
Процес поділу диск а може займати від декількох хвилин до пари десятків - все залежить від продуктивності комп'ютера і швидкості обертання шпинделя вінчестера. Як тільки операція завершиться, в обраному розділі жорсткого диск а ви побачите папки Disc1 і Disc2. Вміст цих папок можна сміливо записувати на стандартні dvd-r або dvd-rw болванки.