Як редагувати реєстр Windows 7. Як на виндовс 7 редоктіровать реєстр.

Деякі параметри операційної системи Windows 7 неможливо відрегулювати через аплет «Персоналізація». А в якості додаткового програми для виконання налаштувань системи можна використовувати утиліту Regedit (редактор реєстру ).
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Т.к. реєстр операційної системи є єдиним сховищем всіх налаштувань, перед його редагуванням необхідно зробити резервну копію, як самих файлів реєстру , так і окремих гілок, які будуть редагуватися. Для запуску редактора реєстру в Windows Seven необхідно натиснути меню «Пуск» і підвести курсор до рядка пошуку, введіть в рядку назва програми (regedit) і натисніть клавішу Enter.
2
Для входу в редактор реєстру необхідно зайти під адміністратором. Виконайте цю дію і натисніть кнопку «Так». Перед вами з'явиться головне вікно програми. У лівій частині вікна знаходяться гілки реєстру , а в правій частині будуть відображатися ключі, які знаходяться в своїх папках.
3
Навігація в програмі здійснюється за допомогою древа каталогів, яке знаходиться в лівій частині програми (гілки реєстру ). Щоб розкрити одну з гілок реєстру , натисніть на знак «+», закрити гілку можна аналогічною дією по знаку «-». Для створення своїх значень в правій частині вікна необхідно натиснути правою кнопкою миші на вільному місці і вибрати пункт «Новий».
4
Тепер можна розглянути роботу в редакторі реєстру на конкретних прикладах. Натисніть клавіші Alt + Tab - перед вами з'явиться панель швидкого переміщення. Її настройки можна редагувати в реєстрі операційної системи. Відкрийте папку HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop. Знайдіть у правій частині вікна програми параметр CoolSwitchColumns - він відповідає за кількість стовпців в панелі швидкого переміщення між програмами. А параметр CoolSwitchRows відповідає за кількість рядків. Для внесення зміни в один з параметрів необхідно двічі клацнути лівою кнопкою миші по ньому і у вікні ввести свою цифру.
5
У 64-бітової версії Windows Seven є настройка слайд-шоу (екрана заставка). Редагування її параметрів здійснюється в папці HKEY_CURRENT_USERControl PanelPersonalizationDesktop Slideshow. Знайдіть у правій частині вікна параметр AnimationDuration - установка кількості мілісекунд плавного переходу від одного зображення до іншого. Зміна значення цього параметра проводиться так само, як і в минулому прикладі.
6
Збереження змін відбувається автоматично, при натисканні на кнопку «ОК». Тому ніяких дій для збереження параметрів реєстру виконувати не треба.
Зверніть увагу
Ніколи не редагуйте реєстру, не створивши резервної копії. Як і всяка людина, ви Одні з них були успадковані від Windows NT/2000, інші ж вперше з'явилися в Windows XP. Потім програма Setup почне пошук встановлених систем Windows XP на жорстких дисках і, якщо їх розширення REG, яке асоційоване з додатком Редактор реєстру (Regedit).
Корисна порада
Щоб редагувати реєстр на іншому комп'ютері потрібно: 1. Підключити жорсткий диск до іншого комп'ютера. 2. Зайти під обліковим записом адміністратора. 3. Заходимо в редактор реєстру (Пуск-Виконати-regedit). 4. У лівій частині виберіть HKEY_LOCAL_MACHINE. 8. Редагуйте параметри реєстру, які Вам потрібні. 9. Щоб зберегти зміни натисніть Файл-Вивантажити кущ. Реєстр на підключеному жорсткому диску відредагований.