Як лікувати мозолі на п'ятах.

Мозолі доставляють масу незручностей під час ходьби. Виникають вони, як правило, на п'ятах, а це означає, що пройти толком і не вийде. Люди винаходять різні пристосування, щоб полегшити свої страждання. Приміром, підкладають вату або вирізають на устілках дірки спеціально під мозоль. Але все це зовсім не позбавляє від проблеми, а навпаки, її посилює. Так як же все-таки лікувати мозоль на п'ятах?
Інструкція
1
Мозолі дуже легко лікуються за допомогою народної медицини. Для початку ви можете пропарити мозолі в мильно-содової суміші, потім прикласти до них смолу хвойного дерева і закріпити все лейкопластиром. Повторюйте цю процедуру через день, потім можете повністю видалити мозоль.
2
Також від мозолів добре допомагає лимон. Вам потрібно пропарити хворе місце і зробити на ніч пов'язку з кірок лимона з м'якоттю. Процедуру повторюйте три дні, потім просто зріжте освіту.
3
Добре від мозолі допомагає і картопля. Просто натріть на дрібній тертці сиру картоплю і накладіть отриману суміш на мозоль, потім забинтуйте. Проводите таку процедуру чотири дні поспіль. На п'ятий день ви можете повністю видалити освіту.
4
Ще один вірний засіб, яке неодмінно допоможе вам видалити мозолі. Готується воно дуже легко. Змішайте 50 г пшеничних висівок і 50 мл гарячого молока. Додайте трохи обліпихової олії. Суміш потрібно наносити на мозоль і область навколо неї. Через 25 хвилин все потрібно змити водою і акуратно видалити освіту, потім змастити проблемне місце маслом з обліпихи.
5
Якщо ж вас постійно турбують сухі мозолі, зробіть корж із суміші розігріто прополісу і свинячого сала. Корж прикладіть до хворого місце на всю ніч. Вранці ви зможете легко зняти мозоль.
6
При мозолях на п'яті ефективна марганцівка. З неї потрібно робити ванночки. Розмішуйте в теплій воді марганцівку доти, поки вода не забарвиться в рожевий колір. Води візьміть близько одного літра. Після розведення додайте одну столову ложку морської солі. Тривалість ванночки повинна бути п'ятнадцять хвилин. Після проведення даної процедури не шкребти і не витирайте ноги. Ваш біль повинна пройти швидко.
7
Добре від мозолів на п'ятах допомагає чорнослив. Для початку розварити його в молоці, потім вийміть з нього всі кісточки, якщо такі є. Після цього прикладіть розпарений гарячий чорнослив до мозоля. Тримайте поки він теплий, як тільки охолоне - прикладіть нову теплу партію. Тривалість процедури повинна бути не менше півгодини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G48i_FREWvU