Як захистити модем.

Щоб запобігти злому власної локальної або бездротової мережі, необхідно обов'язково налаштувати параметри захисту модему (маршрутизатора). Для цього потрібно встановити кілька ступенів перевірки автентичності.
Інструкція
1
Увімкніть маршрутизатор і підключіть до каналу LAN або Ethernet ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Поки не підключайте до маршрутизатора інтернет-кабель. Запустіть браузер. Перейдіть в web-інтерфейс маршрутизатора, ввівши його IP в адресний рядок.
2
Відкриється вікно, що містить два поля: логін і пароль. Введіть стандартні дані для доступу до налаштувань. Деякі програми маршрутизаторів пропонують відразу ж змінити початкові дані доступу. Обов'язково зробіть це. Встановіть досить складний пароль і придумайте цікавий логін.
3
Якщо дане меню не з'явилося автоматично, то відкрийте пункт «Захист» (Security) і самостійно змініть параметри доступу до пристрою. Якщо ваш маршрутизатор не має доступу до інтернету, і ви не створили бездротову точку доступу Wi-Fi, то на цьому можна зупинитися.
4
При створенні власної точки доступу для підключення бездротового обладнання ретельно налаштуйте параметри її захисту. По-перше, виберіть якісний тип безпеки. Рекомендують використовувати нові види шифрування даних WPA-PSK або WPA2-PSK.
5
По-друге, встановіть складний пароль для доступу до мережі. В ідеалі, його довжина повинна складати більше п'ятнадцяти символів. Використовуйте поєднання цифр і латинських букв різного регістра. Нехай вас не лякає довжина і складність пароля. При першому підключенні до мережі встановіть галочку навпроти функції «Подключаться автоматично». Це дозволить уникнути постійного введення пароля для підключення.
6
По-третє, якщо мова йде про домашньої бездротової мережі, тобто ви не бажаєте підключати до неї постійно нові пристрої, то перейдіть до web-інтерфейсу модему . Відкрийте меню, що відповідає за настройки захисту мереж. Активуйте функцію перевірки MAC-адрес, що підключається. Введіть адреси бездротових адаптерів ваших ноутбуків і додайте їх до списку дозволених для підключення пристроїв.