Як залити тепла підлога. заливка для теплої підлоги.

Установка теплого статі давно вже нікого не здивує. У сучасному будівництві житлових будівель, широко поширені способи заливки теплого статі . Це комфортне та популярне доповнення до опалювальної системи, стало набагато доступніше, і не є вже розкішшю. Для здоров'я людини дуже важливо жити в затишному, комфортабельному приміщенні. Якщо знати технологію монтажу теплого статі , цілком реально своїми руками зробити своє житло більш упорядкованим.
Вам знадобиться
  • - молоток;
  • - обценьки;
  • - утеплювач пенофол;
  • - цемент;
  • - пісок;
  • - плівка поліетиленова;
  • - армована сітка;
  • - кабель нагрівальний.
Інструкція
1
У будь-якому приміщення без залучення додаткового обладнання можна змонтувати електричний тепла підлога. Спосіб заливки статі досить простий. Звільніть приміщення від меблів. Зніміть старе підлогове покриття. Демонтуйте старі підлоги. При демонтажі приберіть за допомогою лапи і молотка всі дерев'яні конструкції. Залиште тільки бетонну основу статі .
2
Вирівняйте підлогу. Для цього замішайте бетонний розчин з цементу, піску і води. Можна використовувати готові суміші, які в широкому асортименті присутні в роздрібному продажі в будівельних і господарських магазинах. Нанесіть рівний шар отриманого розчину на підставу статі .
3
Електричний термостат, який регулює температуру статі розмістіть на стіні. Для його підключення краще зробіть окрему проводку.
4
На підлогу постеліть гідроізоляцію. Щоб зменшити фінансові витрати, роль гідроізоляції може виконати поліетиленова плівка.
5
Наступним шаром постеліть теплоізоляцію. Сучасним матеріалом для цього може виступити пенофол. Він являє собою покриття з пінополіетилену і фольги з самоклеючі шаром. Краще візьміть для теплоізоляції пенофол товщиною 14мм. Він має хороший коефіцієнт теплопровідності, що дуже важно.Для склейки швів між рулонами пенофола використовуйте монтажний скотч.
6
Для того, щоб не перегрівся кабель від зіткнення з теплоізоляцією, по всій площі приміщення по верх утеплювача покладіть армовану сітку. Цим додатково додасте міцність цементного розчину, який будете укладати слідом.
7
За допомогою монтажної стрічки укладіть кабель з кроком 20-25см. Встановіть термодатчик, помістивши його в спеціальну трубку.
8
Перевірте працездатність теплого статі . За допомогою тестера виміряйте опір кабелю.
9
Чи не допускаючи пустот, зробіть цементну стяжку товщиною 3-4см. До укладання підлогового покриття можна приступати через 4-5 днів, а перевірити працездатність теплого статі через 30 діб. В будь-які морози вас тепер обігріє тепла підлога.
Зверніть увагу
Чи не заливайте тепла підлога під паркет, з причини того, що дерево покрите лаком можна нагрівати тільки до 21 градусів за Цельсієм.
Корисна порада
Економлячи, що не вмонтовуйте тепла підлога в тих місцях, де буде стояти меблі.