Як повісити плазму.

Сучасні плазмові телевізори змогли позбавити любителів просторого житла від необхідності купувати додаткову меблі, що виконує роль підставки. Тепер, за наявності відповідного кріплення, можна повісити плазму на стіну і звільнити корисну площу в кімнаті.
Вам знадобиться
  • - шурупи,
  • - викрутка,
  • - кронштейн,
  • - спеціальні кріплення, що йдуть в комплекті з телевізором.
Інструкція
1
Як для будь-якої іншої техніки, для плазмового телевізора бажано вибрати правильне місце в квартирі. Стіна, на яку ви будете вішати дорогоцінну покупку, повинна бути по можливості рівною, без явно виражених ніш. Це пов'язано з тим, що телевізору необхідно простір для циркуляції нагрітого повітря. На задній поверхні плазми є отвори, які випускають таке повітря і тим самим захищають пристрій від перегріву. Якщо ви збираєтеся вішати великий телевізор, переконайтеся в тому, що ваша стіна витримає його вагу. Не бажано встановлювати плазму вагою більше 30 кг на тонку неукріплені гіпсокартонну стіну. Місце під телевізор має перебувати подалі від джерел тепла. Що стосується відстані від очей до телевізора, то воно повинно дорівнювати потрійний ширині екрану. Не варто вішати плазму занадто високо. Оптимальний варіант розташування - на рівні очей.
2
Установка плазми - справа непроста. З нею складно впоратися одному. Такий телевізор може бути дуже важкими. Тому попросіть когось з друзів допомогти вам. Переверніть плазмовий телевізор зворотною стороною до себе. Огляньте його поверхню. Пошукайте спеціальні пази на корпусі. Також загляньте в коробку від пристрою. У ній можуть знаходитися кріплення у вигляді вушок. Якщо перераховані елементи присутні, значить, дану модель можна повісити на стіну як картину. Досить ввернути підходящого розміру шурупи в стіну і надіти на них плазму . Встановлений телевізор не зможе міняти кут нахилу, але буде виглядати компактно на стіні. Після того, як ви змогли повісити плазмовий телевізор, можете зайнятися підключенням необхідних кабелів.
3
На задній поверхні телевізора можуть перебувати спеціальні кріплення для кронштейнів Vesa. Як правило, такі елементи бувають біля телевізорів з діагоналлю менше 30 дюймів. Нерідко вони оснащені акустичною системою, якої потрібно зазор між корпусом і стіною. Кронштейн універсального стандарту Vesa можна придбати в магазині. Моделі кронштейнів можуть відрізнятися по наявності можливості повертати екран. Ті, які дозволяють повертати екран по вертикалі і горизонталі, коштують набагато більше, ніж ті кронштейни, які не дають такої можливості. Перш ніж вибрати місце для кронштейна, виміряйте довжину проводу телевізора і відстань до електричної розетки. Провід не повинен сильно натягатися.
В даний час великою популярністю користуються плазмові і рідкокристалічні ТБ-панелі. У приміщенні їх можна кріпити прямо на стіну . Плоский телевізор прикрашатиме стіну .
Інструкція
1
Для початку визначтеся з місцем розташування телевізора. Вкрай не рекомендується вішати його в замкнутому просторі. Повинна відбуватися циркуляція повітря через вентиляційні отвори телевізора. Також не підходять для установки тісні ніші. Справа в тому, що плата може швидко вийти з ладу через постійне перегрівання. Врахуйте, плазмові панелі виділяють велику кількість тепла.
2
При кріпленні ЖК телевізора на стіну врахуйте, зверху і знизу від панелі повинно залишатися хоча б по 20 см вільного простору. Також залиште зазори і з боків ТВ-панелі. У кожному разі для початку ознайомтеся з керівництвом по експлуатації, яке йде в комплекті. Якщо вам необхідно встановити телевізор в тісну нішу, то купіть для цієї мети вбудовувану LCD-панель.
3
Особливу увагу приділіть якості самої стіни. Тонкі гіпсокартонні стіни не здатні витримати великої ваги. На такі стіни вкрай не рекомендується вішати телевізори вагою більше 35 кг.
4
Встановити панель на стіну можна за допомогою кронштейнів. Кріпляться ж вони спеціальними дюбелями. Якщо телевізор має велику вагу, то ще раз задумайтеся про доцільність його настінного монтажу. Якщо ж рішення ви все-таки прийняли, то заздалегідь зміцните стіну товстим фанерним листом. Також ви можете зробити своїми руками невеликої гіпсокартонний виступ. На його виробництво не піде багато часу. До того ж вам не потрібно буде ламати наявні стіни.
5
При монтажі телевізора на стіну необхідно використовувати шарнірні кронштейни. Купити їх можна в тих же магазинах, де продаються ТВ-панелі. Варто заздалегідь подбати про придбання даного механізму.
6
Кронштейни зустрічаються різні. Вони розрізняються за типом установлюваних на них телевізорів і по вазі обладнання. Для важкого телевізора буде потрібно більш потужний кронштейн.