Як відправити повідомлення на мобільний телефон. Як відправити з інтернету повідомлення на мобільний телефон.

Всесвітня мережа інтернет містить у своїх надрах такі цікаві та корисні сервіси, про які багато хто навіть не здогадуються. Деякі з них можуть допомогти скоротити витрати на мобільний зв'язок, адже маючи під рукою комп'ютер з інтернетом, можна відправляти повідомлення на мобільний телефон безкоштовно.
Інструкція
1
Для відправлення SMS-повідомлення на мобільний телефон , скористайтеся офіційним сайтом оператора, якому належить SIM-карта абонента-получателя.Компаніі Мегафон, МТС, Білайн і ТЕЛЕ 2 надають можливість відправки десяти безкоштовних SMS кожен день з однієї IP. Скористайтеся наступними формами, для відправки повідомлень абонентам: - Мегафон: www.sendsms.megafon.ru/- МТС: www.mts.ru/messaging/sendsms/- Білайн: www.beeline.ru/sms/index.wbp- Теле 2 : www.sms.tele2.ru/Обратите увагу, що в спеціальному випадаючому списку, розташованому на кожному з цих сайтів, потрібно вибрати ваш регіон, якщо він не встановлений автоматично.
2
Другий спосіб - завантажити спеціальний ПК-клієнт для коротких повідомлень. Одним з таких клієнтів є «Mail.Ru Агент». Вам потрібно зареєструвати поштову скриньку на сайті www.mail.ru і пройти за посиланням www.agent.mail.ru. Тут вам потрібно завантажити дистрибутив програми для Windows або Mac OS X залежно від вашої операційної системи і встановити його на комп'ютер. Після установки запустіть програму. Після запуску буде потрібно ввести ім'я та пароль створеної вами облікового запису на Mail.ru. Як тільки ви підтвердите вхід, виберіть посилання «Додати контакт».
3
У вікні зверніть увагу на самі нижні посилання і виберіть «Додати контакт для дзвінків і SMS». Введіть в невеликому вікні всю необхідну інформацію (Ім'я, телефон , додаткові телефон и) і натисніть OK. Тепер контакт з'явиться в спеціальному списку, звідки ви можете відправляти безкоштовні SMS на телефон . Клацніть по імені контакту два рази, щоб викликати вікно для введення повідомлення, після чого натисніть кнопку «Відправити».
Зверніть увагу
Обидва способи гарантують доставку повідомлення протягом 2-3 хвилин з моменту відправки. Замість імені відправника буде вказано чотиризначний номер.