Як зберегти демку. Як дему зберегти на комп'ютер.

Багато гравців в Counter-Strike бажають зберегти запис своєї гри. На щастя, можливості даної гри дозволяють зробити це, не встановлюючи додаткові додатки і програми.
Вам знадобиться
  • Counter-Strike, Fraps, DreamWeaver.
Інструкція
1
Щоб зберегти запис своєї або чужої гри, необхідно використовувати спеціальні команди. Для того щоб у записі не було видно відкритою ігрової консолі, рекомендують заздалегідь запрограмувати певні клавіші для запуску і зупинки запису.
2
Відкрийте консоль і введіть команду bind K record demoname. Тепер при натисканні клавіші K стартуватиме запис гри. Назва файлу-демки буде demoname. Введіть в консолі команду bind L stop. Тепер натискання клавіші L буде зупиняти запис.
3
Використовуйте кілька клавіш для старту запису демки, бо в разі введення команди з ідентичним ім'ям файлу старі записи будуть автоматично видалятися. Щоразу задавайте нове ім'я для кінцевого файлу.
4
На жаль, переглядати демку , записану таким чином, можна тільки використовуючи саму гру Counter-Strike. Це не дуже зручно. Для того щоб відтворювати запис гри, використовуючи звичні відеопрогравачі, створіть відеофайл.
5
Якщо для вас не грає ролі якість зображення майбутнього ролика, використовуйте програму Fraps. Ця утиліта дозволяє в реальному часі записувати зображення на екрані.
6
Встановіть програму і запустіть її. Створіть гарячі клавіші, наприклад: 1, 2, 3, 4 і так далі, які будуть запускати запис відеофайлу з певною назвою. Встановіть клавішу, яка буде зупиняти запис.
7
Увімкніть програму. Запустіть Counter-Strike. Для старту перегляду демки введіть команду viewdemo demoname. Коли запис гри дійде до потрібного моменту, натисніть «гарячу» клавішу для старту запису.
8
Для обробки, з'єднання та додавання ефектів до вийшов фрагментам використовуйте додаткову програму. Рекомендують встановлювати утиліту Dreamweaver, але можете використовувати будь-який інший безкоштовний аналог.
Досить часто гравці створюють записи ігрового процесу. Це допомагає виявити власні помилки або створити надалі відеокліп, присвячений конкретній грі. У функції Counter-Strike входить можливість автоматичного запису демо.
Вам знадобиться
  • - Counter-Strike.
Інструкція
1
Скачайте гру і встановіть її. Для цього краще використовувати офіційний ресурс www.steam.com. Створіть власний аккаунт і скачайте гру Counter-Strike. Перезавантажте комп'ютер і запустіть її.
2
Підключіться до вибраного сервера і відкрийте консоль. Для початку запису демо введіть команду record «ім'я демо». Необхідно використовувати латинські букви і цифри при виборі назви. Введіть команду stop, щоб завершити запис ігрового процесу.
3
Постійно відкривати консоль і вводити зазначені команди далеко не завжди зручно. Призначте команди для певних клавіш. Відкрийте консоль і введіть в неї bind «f1» «record name1». Аналогічним чином призначте іншим клавішах функцію запуску записи демо з іншою назвою. Виберіть клавішу, яка буде зупиняти запис. Введіть в консолі команду bind «f12» «stop».
4
Натискайте потрібні клавіші для старту і зупинки запису демо. Пам'ятайте про те, що при повторному старті записи демо з однаковою назвою старий файл буде перезаписано. Щоб уникнути такої ситуації, своєчасно переміщайте збережені demo-файли.
5
Якщо ви використовуєте steam-версію гри, то відкрийте папку program files і перейдіть в каталог steam. Виберіть папку steamapps і відкрийте каталог вашого акаунта. Записані демо знаходитимуться в папці cstrike і мати розширення .dem. Для Non-Steam версій необхідно відкрити папку cstrike, розташовану в тому каталозі, куди ви встановили гру.
6
Для перегляду demo-файлів використовуйте гру Counter-Strike. Введіть в консолі команду view «ім'я демо». Якщо у вас відсутній гра, то використовуйте програму GeekPlay. Вона призначена для відтворення demo-фалів, записаних в більшості версій гри Counter-Strike.