Як перекидати файли з телефону на комп'ютер. Як можна скинути фаил з телефону на комп.

На вашому телефоні накопичилося безліч файлів: це можуть бути фотографії, відео, різні документи. Пам'ять телефону не гумова. Та й просто так, про всяк випадок, непогано б мати копію всіх цих файлів на комп'ютері. Як же перекинути ці дані?
Вам знадобиться
  • Драйвер для телефону
  • Usb кабель
  • Usb bluetooth адаптер
  • Інфрачервоний usb порт
  • кардрідер
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Найбільш просто і швидко передати дані з телефону на комп'ютер можна за допомогою usb кабелю. Для цього підключіть телефон через usb кабель до комп'ютера. Якщо система оголосить вам, що пристрій невпізнаних, встановіть спеціальний драйвер для вашого телефону . Диск з драйверами зазвичай додається в комплекті до телефону при продажі. Після цього зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і знайдіть там ваш телефон. Тепер ви спокійно можете зайти на карту пам'яті вашого телефону і перекинути звідти все, що вам необхідно.
2
Якщо в телефоні є bluetooth, а в комп'ютер вбудований bluetooth адаптер або у вас мається usb bluetooth адаптер, ви також можете підключити телефон до комп'ютера. Для цього включіть bluetooth на стільниковому і на комп'ютері. На комп'ютері зробіть пошук bluetooth пристроїв. Як тільки система знайде ваш телефон, вкажіть його мишею і встановіть зв'язок. Можливо, при цьому система зажадає ввести пароль. Нічого страшного - введіть однакові символи на комп'ютері і телефоні. Після цього зв'язок буде встановлена, і ви зможете проводити обмін даними.
3
При наявності інфрачервоного порту в телефоні і комп'ютері можна перекинути дані через них. Дії будуть практично такі ж, як і при підключенні через bluetooth. Буде відрізнятися тільки якість зв'язку та відстань, на яку можна відсунути телефон від інфрачервоного порту комп'ютера. Швидкість передачі при такому підключенні досить низька.
4
Якщо ваш телефон обладнаний знімною картою пам'яті, для передачі фалів можна скористатися кардридером. Для цього всю необхідну інформацію перекиньте з внутрішньої пам'яті телефону на зовнішню. Потім вимкніть телефон, щоб уникнути різних системних помилок, і витягніть знімну карту пам'яті. Вставте її в кардрідер. Можливо, при цьому вам доведеться скористатися перехідником. Підключіть кардрідер до комп'ютера. Дочекайтеся, поки система пізнає підключений пристрій. Після цього зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і знайдіть там ваш знімний диск. Тепер ви можете перекидати файли с телефону на комп'ютер.
5
Як бути, якщо ніяких пристроїв для зв'язку з комп'ютером у вас немає? В такому разі скористайтеся інтернетом. З вашого телефону зайдіть в особисту пошту і, прикріпивши всі потрібні файли , відправте собі ж лист. Потім зайдіть в вашу пошту через комп'ютер і, дочекавшись відправленого вами листи, скачайте його. Звичайно, при цьому доведеться витратитися на трафік, але зате ваші дані будуть перенесені.