Як вирощувати осетра. форум вирощування осетрів.

До осетровим порід відносяться сибірський осетер, російський осетер, севрюга, білуга, стерлядь, калуга. Розведення осетра стає прибутковою справою завдяки цінності осетрової ікри та м'яса риби. Створені цілі рибні заводи, ферми. Але це може бути і домашній бізнес.
Інструкція
1
Для розведення осетрових риб потрібен водойма, можна використовувати наявний на вашій ділянці великий ставок. Осетрові риби не належать до класу хижаків, отже, вони не принесуть шкоди водоймі. Значить можна використовувати і природна водойма. Його необхідно почистити, навести в ньому порядок, посадити очерет і рдести. Також потрібно розвести живність, якій будуть харчуватися ваші риби, продумати всю екологічну ланцюжок (харчування, очищення).
2
Ретельно підберіть матеріал для розведення. Мальков краще купувати з травня по вересень у спеціальних господарствах, які займаються розведенням осетрів. Перевозити потрібно в нічні години, щоб під час перевезення не нагрівається вода.
3
Вирощування мальків дуже трудомісткий процес, тому що в період росту багато малюків гине. Тому продумайте годування риби, корми має бути достатня кількість, інакше його недолік позначиться на розвитку особин, проте надлишок приведе до загнивання води - риба почне хворіти. Непрофесіонали зазвичай наймають іхтіологів спеціально для того, щоб ті просто правильно годували риб. Корм можна купити через інтернет магазини.
4
Для зимівлі доведеться зробити спеціальний зимовий ставок, відгороджений від природної водойми. У ньому продумайте зміну води, дезінфекцію. Взимку в морози осетрові риби впадають в сплячку, тому необхідно забезпечити стан спокою.
5
Через два роки риба набуває товарний вигляд, тоді можна буде зайнятися бізнесом. Наприклад, організацією риболовлі. Ставок обладнайте настилами, щоб зручніше було рибалити. На березі помістіть необхідний інвентар, човни, мангали, будиночки для відпочинку та ночівлі. Зробіть рекламу вашої зони відпочинку, продумайте оплату. Адже все у ваших руках. На основі цього складного, але прибуткового бізнесу - розведення осетра , можна втілити в життя і багато попутних ідей.
Зверніть увагу
Крім вирощування та продажу цієї цінної риби ви можете, надалі для розвитку бізнесу, залишити собі кілька особин для розлучення. При цьому у вас вже не буде потреби купувати малька на стороні. І не забувайте, що при вирощуванні осетра в домашніх умовах у вас додатково є можливість зайнятися вирощуванням овочів або полуниці методом Аквапоніка.
Корисна порада
Виявляється, в домашніх умовах можна розводити не лише симпатичну дрібниця, але і промислову велику рибу. Наприклад, осетрів. А осетри, як відомо - це не тільки цінне м'ясо, але і знаменита чорна ікра, яка цінується у всьому світі буквально на вагу золота. Крім того, при вирощуванні риби в приміщенні, вона дає ікру набагато швидше, оскільки перебуває в максимально сприятливих умовах.