Як використовувати сметану.

З найдавніших часів жінки використовують сметану як універсального засобу, яке здатне підтримати або повернути красу і молодість. Засоби, що містять сметану , робить шкіру дуже м'якою і бархатистою. Вони досить легко вбираються і практично не залишають жирний слід, покращує обмін речовин і кровообіг в шкірі. Цей продукт має такі унікальні властивості завдяки збалансованому складу цінних речовин, вітамінів і жирів.
Інструкція
1
Маски, що містять сметану , для нормальної шкіри. Перший варіант: в мисці перемішайте чайну ложечку сметани, чайну ложечку крохмалю і дрібно натерте яблуко без шкірки. Наносите маску на обличчя і шию. Через двадцять хвилин сполосніть обличчя теплою водою. Другий варіант: перемішайте столову ложку сметани з чайною ложечкою яєчного жовтка і чайної ложечкою соку алое до утворення однорідної консистенції. Суміш нанесіть постукивающими рухами на обличчя і шию. Через півгодини змийте маску спочатку теплою водою, потім прохолодною.
2
Маски, що містять сметану , для сухої шкіри. Перший варіант: віночком або міксером збийте чайну ложечку сметани, чайну ложечку мигдалевого масла, чайну ложечку лимонного соку і яєчний жовток. Щоб маска вийшла густа, додайте розмочений в молоці м'якуш чорного хліба. Суміш наносите на двадцять хвилин, потім змийте прохолодною водою. Другий варіант: столову ложку нежирної сметани перемішайте з половиною чайної ложечки журавлинного соку і половиною яєчного жовтка. Суміш наносите на шкіру на двадцять хвилин, потім видаліть за допомогою вологого тампона.
3
Маски, що містять сметану , для жирної шкіри. Перемішайте чайну ложечку сметани, чайну ложечку подрібненого до стану пюре капустяного листа, чайну ложечку збитого яєчного білка, чайну ложечку толокна. Приготовлену сметанну маску нанесіть на обличчя і залиште на двадцять хвилин. Потім змийте спочатку теплою, а потім холодною водою.
4
Маски, що містять сметану , для зрілої шкіри. Перший варіант: перемішайте чайну ложечку сметани, чайну ложечку морквяного і чайну ложечку грейпфрутового соків, столову ложку рисової муки. Сметанну маску нанесіть постукивающими рухами на обличчя і шию на півгодини, потім змийте теплою водою і змастіть шкіру грейпфрутовим соком. Другий варіант: перемішайте по столовій ложці сметани, дрібно натертої редьки і меду до стану однорідної маси. Пошарово наносите на шкіру з інтервалами в п'ять хвилин. Протримаєте двадцять хвилин і змийте теплою водою. Третій варіант: перемішайте в мисці одну столову ложку нежирної сметани і одну столову ложку дрібно подрібненої зелені петрушки, додайте чайну ложечку будь-якого рослинного масла і десять крапель вітаміну А.