Як зняти напад бронхіальної астми. Як полегшити приступ бронхіальної астми у дитини.

Симптоми нападу бронхівально астми - поява задишки, свистячих хрипів в легенях, сухого приступообразного кашлю. Хворий відчуває сильний дискомфорт у грудній клітці. Щоб видихнути з легенів повітря доводиться докладати неймовірних зусиль. В цей час необхідно вжити заходів і нормалізувати свій стан.
Інструкція
1
Першим ділом забезпечте приплив свіжого повітря в приміщення. Для цього відкрийте вікно. Далі слід прийняти зручне положення. Відчувши наближення нападу астми, сядьте верхи на стілець. При цьому особа повинна бути звернена в сторону спинки. Між спинкою і грудьми покладіть подушку.
2
Важливо вміти заспокоюватися і розслаблятися. Не можна піддаватися паніці. Кожен вдих і видих повинен бути під контролем. Стан хворого під час нападу бронхіальної астми практично повністю залежить від його здатності до самовідновлення.
3
Скористайтеся будь-яким препаратом «швидкої допомоги» при астмі. Ці бронхорасширяющие препарати короткого дії здатні швидко полегшити стан хворого. Після двох інгаляцій напади задухи, як правило, незабаром проходять. Якщо через 15 хвилин полегшення не настало, зробіть інгаляцію повторно.
4
С нападу ми бронхіальної астми ефективно бореться еуфілін. Саме це бронхорасширяющее засіб використовують лікарі при виклику до пацієнта, в якого стався напад бронхіальної астми. Еуфілін вводять внутрішньовенно, в зв'язку з чим він чинить швидку дію. Не нехтуйте допомогою лікарів. Таблетки - це добре, але їх ефекту доводиться чекати надто довго, особливо якщо дихати стає все важче.
5
Зняти напад бронхіальної астми можна за допомогою будь-якого антигістамінного препарату. Не тягніть час. Прийміть на самому початку нападу пару таблеток димедролу, супрастину, кларетіна або тавегила - і ваш стан швидко нормалізується.
6
Ефективним засобом є гормональні препарати. Наприклад, преднізолон і дексаметазон. Дані глюкокортикоїди вводять пацієнтові страждаючому приступом астми внутрішньовенно або внутрішньом'язово. Якщо ефект від інгаляційних препаратів не наступає і хворий не відчуває поліпшення, необхідно прийняти преднізолон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q0pA7ZOlRCw