Як збільшити ram пам'ять. Як провереть частоту сператівной пам'яті.

Один з найпростіших способів підвищити продуктивність комп'ютера - збільшити обсяг оперативної пам'яті. Щоб правильно вибрати і встановити це обладнання, необхідно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • Speccy.
Інструкція
1
Для початку навчіться вибирати оперативну пам'ять , відповідну саме для вашого комп'ютера. Відкрийте інструкцію до материнської плати або знайдіть її в інтернеті. Для цього перейдіть на офіційний сайт виробника материнської плати.
2
З'ясуйте вид оперативної пам'яті, підтримуваний даної материнської платою. Це можуть бути такі види: Dimm, DDR1, DDR2 і DDR3.
3
Тепер встановіть програму, яка допоможе вам дізнатися більше інформації про встановлені планках оперативної пам'яті. Як приклад встановіть утиліту Speccy. Вона досить проста у використанні, тому підійде для будь-якого користувача.
4
Запустіть програму. Перейдіть в меню «Оперативна пам'ять ». Дане меню містить всю інформацію, необхідну для повного огляду існуючих планок пам'яті і стану материнської плати.
5
Вивчіть перший пункт: Слоти памятіКол-во слотів пам'яті 2Занято слотів пам'яті 2Свободно слотів пам'яті 0.Как ви бачите, в даному випадку зайняті всі слоти оперативної пам'яті. У вас може бути інша ситуація, і вам не доведеться міняти вже встановлені планки пам'яті.
6
Перейдіть до наступного пункту: Тип DDR3Об'ем 4096 МбайтКанали ДваЧастота DRAM 665.4 Мгц.Ізучів зміст даного підпункту, можна зробити два висновки: 1 - материнська плата підтримує двоканальний режим роботи; 2 - частота нових планок пам'яті не повинна бути нижче 665 Мгц .
7
Придбайте відповідні планки оперативної пам'яті. Якщо на материнській платі залишилося два вільних слота для підключення ОЗУ, краще купити 2 планки, обсяг яких дорівнює X, ніж одну планку 2X. Це дозволить підвищити продуктивність ОЗУ на 10-15%.
8
Вимкніть комп'ютер і підключіть нові планки пам'яті. Якщо при завантаженні ОС система видасть помилку, витягніть старі планки і знову ввімкніть комп'ютер. Природно, після успішного завантаження вимкніть ПК і поверніть старі плати на їх законне місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BJB2FClbRCQ
Зверніть увагу
Зазвичай слоти для установки ідентичних плат пам'яті виділені окремими квітами.