Як прибрати плями крові з одягу. плями крові на тканини.

Багато сучасні засоби для прання одягу , на жаль, всемогутні лише на екрані телевізора. Наприклад, з плямами від крові може впоратися далеко не кожен порошок і засіб для виведення плям. Зате добре можуть допомогти «бабусині» кошти.
Вам знадобиться
 • - пральний порошок або господарське мило,
 • - винна кислота,
 • - кухонна сіль,
 • - крохмаль,
 • - бура,
 • - дистильована вода,
 • - аміачний розчин,
 • - таблетка аспірину,
 • - перекис водню,
 • - губка.
Інструкція
1
По можливості плями від крові краще виводити відразу. Свіжа пляма досить промити водою, але ні в якому разі не гарячою. Від гарячої води білок, що входить до складу крові , згортається і міцно пов'язується волокнами тканини. Після цього пляму вкрай складно буде чим-небудь видалити. Для кращого результату в холодну воду можна додати трохи винної кислоти. Після промивання холодною водою на тканини, швидше за все, залишиться неяскравий слід від крові . Щоб позбавити від нього, виперіть річ з пральним порошком або господарським милом.
2
Щоб вивести старе пляма від крові , замочіть річ в соляному розчині (1 столова ложка повареної солі на 1 літр води), після чого поперіть річ з пральним порошком або господарським милом. Зверніть увагу на кількість солі, воно має бути саме таким. Велика концентрація скоріше приведе до закріплення плями, ніж допоможе його вивести.
3
Щоб вивести стійке пляма від крові , приготуйте кашку з крохмалю і води. Отриману масу нанесіть на пляму і тримайте до тих пір, поки маса не висохне.
4
Ще один спосіб боротьби із стійкими плямами: приготуйте розчин з 1 чайної ложки бури, 2 столових ложок дистильованої води і 1 чайної ложки аміачного розчину, змочіть в розчині ватку і обробіть забруднені місця, після чого гарненько прополощіть виріб у воді.
5
Якщо немає можливості запрати річ, скористайтеся наступним способом. Розчиніть у холодній воді таблетку аспірину, змочіть ватку в приготованому розчині і протріть нею пляму.
6
Вивести пляму від крові с одягу без прання може допомогти і перекис водню. Оброблені перекисом місця протріть змоченою у воді губкою і дайте висохнути. Такий спосіб найбільш ефективний, якщо мова йде про свіжому плямі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qE5Saj0_zmw
Зверніть увагу
А чи можна, не вдаючись до допомоги медиків, очистити кров в домашніх умовах? Можна, але ставитися до процедури очищення крові потрібно дуже обережно. На сьогоднішній день існує декілька методів, за допомогою яких можна очистити кров. Найбільш ефективним вважається метод очищення крові за допомогою ентеросорбентів.
Корисна порада
Очистити кров народними засобами: Чай для очищення крові. Цей чай зміцнює імунітет, очищає кров, захищає від різних недуг: Взяти по 0,5 ст. плодів шипшини і кореня оману засипати в каструлю і залити 5 л окропу. Томити під закритою кришкою 3:00. Додати по 1 ст.л. трави звіробою і материнки, 1 г кореня шипшини і 2 ч.л. чорного чаю.
Поріз, садно, розбитий ніс - і ось вже на одязі красується яскрава пляма, яке, здається, не виведеш ніякими засобами. Однак способів позбутися плям крові досить багато, і всі вони досить ефективні. Спробуйте використовувати один з них - і одяг, оббивка меблів або білизну будуть врятовані.
Вам знадобиться
 • - чиста х/б тканина;
 • - холодна вода;
 • - аміак;
 • - рідина для миття посуду;
 • - сіль;
 • - перекис водню;
 • - содова вода.
Інструкція
1
потрапив на одяг кров видаляйте відразу ж. Це - запорука успіху всього заходу. Промокніть кров кілька разів добре вбирає тканиною, змоченою в холодній воді. Ні в якому разі не тріть.
2
Якщо пляма не відійшло, використовуйте рідину для миття посуду. 1 краплю будь-якої рідини, якою ви миєте посуд, розведіть в 1 склянці холодної води. Занурте в цей розчин ділянку тканини, на якому утворилася пляма, і залиште на 10 мінут.Висушіте пляма, промаківая його чистою тканиною, змоченою в холодній воді і добре віджатою. Якщо пляма залишилося, знову замочіть тканину в розчині холодної води і рідини для миття посуду, додавши до нього на цей раз кілька крапель аміаку.
3
Ще один спосіб боротьби з кров'яними плямами. Розчиніть в половині склянки холодної води пів чайної ложки солі. Розчином полийте пляма і дайте йому просохнути. Після цього ретельно сполосніть тканину в холодній воді.
4
Якщо кров потрапила на білу або стійко забарвлену тканину - скористайтеся перекисом водню. Полийте пляма 3% розчином перекису водню, а потім акуратно потріть забруднене місце щіткою (можна використовувати стару зубну). Після того, як пляма зникне, обполосніть тканину холодною водою.
5
Якщо неприємність трапилася в громадському місці, і під рукою немає ні плямовивідників, ні солі, ні перекису водню, ні навіть звичайної холодної води - використовуйте звичайну содову воду (газовану воду). Полийте нею пляму, а потім промокніть звичайної паперової серветкою.
Корисна порада
Спробуйте видалити кров якнайскоріше. Чим швидше ви приступите до змивання - тим легше відійде пляма. Очищаючи, використовуйте лише холодну воду. Окріп або просто тепла вода змусять рідина проникнути в волокна тканини ще глибше. Чи не втирайте кров в тканину і тим більше не розмазуйте її навколо плями. Намагайтеся відтирати акуратно, не докладаючи надто великих зусиль.