Як обладнати спальню.

Напевно багато, прийшовши додому після важкого трудового дня, мріють опинитися в затишній і красивій спальні. Багато в чому від того, наскільки грамотно і з фантазією використовується площа спальної кімнати, а також від якості матеріалів, застосованих в оформленні, залежить ваше самопочуття - фізичне і психологічне.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся зі структурою, а також кольором використовуваних для вашої спальні матеріалів. Постарайтеся вибирати натуральні матеріали: дерево, тканини, папір. А колір меблів або шпалер для спальної кімнати повинен бути спокійним, неяскравим. Яскраві відтінки навряд чи дозволять вам заспокоїтися і відпочити. Зупиніть свій вибір на жовтому, бежевому, блакитному відтінках.
2
Центральне місце в спальні, звичайно, повинна займати ліжко. Саме ліжко, а не диван. Все-таки набагато зручніше відпочивати на спеціальному ортопедичному матраці, ніж на дивані.
3
Якщо ви припускаєте в цій кімнаті не тільки спати, а й зберігати речі (а можливо, і працювати), подумайте про зонування приміщення. Зони можна позначити за допомогою перегородок або ширм. Але якщо площа кімнати занадто мала, то візуально розділіть її за допомогою кольору шпалер або килимового покриття.
4
У разі невеликого метражу кімнати проблеми можуть виникнути і під час установки шафи. Тому зберігати білизну краще в невеликих скриньках, встановлених під ліжком. Їх можна зробити самим, а можна придбати ліжко зі спеціальними місцями під зберігання.
5
Добре продумайте, яким у вас буде освітлення в спальні. Не дуже зручно використовувати одну люстру в центрі кімнати. Краще повісити кілька бра в різних місцях: над ліжком, над столиком, перед дзеркалом І.Д. Таким чином, ви зможете самі регулювати рівень освітленості в приміщенні.
6
Дуже органічно в спальній кімнаті виглядає комод. У нього не тільки можна складати постіль, але і використовувати його в якості туалетного столика. Над ним вдало буде виглядати велике дзеркало. Поставте також на камін фотографії в красивих рамочках, свічки, статуетки.
7
Не дуже хороше рішення - поставити в спальні горщики з живими квітами. Запахи, які виділяються рослинами, не завжди мають позитивну дію: вони можуть бути причиною головних болів або розлади сну.
8
Психологи не рекомендують встановлювати в спальні телевізор. Вони стверджують, що це шкодить подружнім відносинам. Тому краще поставити в цьому приміщенні музичний центр, щоб перед сном включати тиху, романтичну музику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3UKNFg9B5cw