Як копіювати текст в ворде.

Текстовий процесор Word - один з найбільш потужних і найвідоміших процесорів, що працюють під управлінням операційної системи Windows. Microsoft Word здатний виконувати величезну кількість функцій по редагуванню тесту, їх можна образно розділити на базові та спеціальні. До базових функцій, крім інших, відноситься операція копіювання тексту. За допомогою неї можна вставляти в документ певну частину тексту іншого документа, а так же копіювати текст в рамках одного документа.
Інструкція
1
Існує декілька способів копіювання тексту, як глобальні, які поширюються на всі програми, так і локальні, які працюють тільки в Word. Незалежно від способу копіювання тесту, перш за все, необхідно виділити ту його частину, яку плануєте розмножити. Поставте курсор перед першим символом, який входить в копійований текст. Натисніть один раз ліву кнопку миші. Утримуючи клавішу натиснутою, ведіть покажчиком миші до кінцевого символу, який необхідно копіювати. Як тільки довели курсор до потрібного місця, відпустіть кнопку миші. Зазначений текст буде відображатися білим шрифтом на чорному тлі. Виділену частину можна копіювати.
2
Перший варіант копіювання здійснюється за допомогою випадаючого меню, яке з'явиться, якщо натиснути правою кнопкою миші. На виділеному раніше тексті, один раз клікніть правою кнопкою миші. З відкрився меню виберіть пункт "Копіювати". Після натискання на нього ваш текст буде поміщений в буфер обміну.
3
Наступний спосіб, який теж відноситься до глобальних, полягає в використанні комбінації клавіш. Після виділення необхідної частини тексту, натисніть комбінацію клавіш «Ctrl + C». Після натискання, виділена частина тексту буде скопійована в буфер.
4
Крім зазначених, є спосіб копіювання, який здійснюється за допомогою натискання внутрішніх комбінацій клавіш Microsoft Word. Виділіть необхідну частину тексту й натисніть сполучення «Ctrl + Ins». Виділена част тексту буде скопійована.
5
Крім цього, після виділення тексту, можна пройти в головному меню програми за адресою: «Правка" -> "Копіювати". Текст також буде скопійований в буфер обміну.
6
Аналогічним чином здійснюється і вставка скопійованого раніше тексту. Поставте курсор в ту частину тексту, в яку хочете вставити фрагмент із буфера обміну. І по аналогії з копіюванням натисніть: «Ctrl + V» або «Shift + Ins» або правий клік миші і «Вставити».