Як оснастити вудилище.

Риболовля є постійним хобі безлічі людей з усіх країн світу. Невиліковним популярністю серед рибалок користується охота на рибу за допомогою простої поплавковою вудки. Це один з найбільш спортивних та цікавих видів риболовлі. Успіх риболовлі з вудкою в чому залежить від того, як оснастити вудилище .
Вам знадобиться
  • - вудилище;
  • - пропускні кільця;
  • - котушка;
  • - волосінь;
  • - поплавок;
  • - кембрік або гумові кільця;
  • - гачки;
  • - грузила.
Інструкція
1
Оснастите вудилище пропускними кільцями для волосіні. Кільця дозволяють плавно розподіляти вагу риби по всьому вудлищу, перешкоджають його нерівномірного вигину і поломки при сильних ривках. Кільця також перешкоджають заплутування волосіні в процесі експлуатації вудки. Встановіть по одному кільцю на кінець кожної секції телескопічного вудилища. На коліна розбірних вудлищ можна встановлювати по нескольку кілець (залежно від довжини коліна).
2
Встановіть на вудилище котушку для волосіні. Залежно від передбачуваного типу лову можна встановити проводочного або безінерційну котушку. Зважаючи зручності використання краще все-таки віддати перевагу безінерційний варіант, хоч він і більш дорог.Закрепіте котушку на вудилище . Більшість вудилищ зараз обладнані стандартними катушкодержателем. Якщо він присутній на вудилище , просто вставте кінці кріплення планки котушки під муфти катушкодержателя і затягніть притискну гайку. Якщо катушкодержателя немає, то варто або встановити його самому, або використовувати ізоляційну стрічку для кріплення котушки.
3
Заповніть котушку необхідною кількістю волосіні. Підберіть лісочку відповідно до передбачуваного вагою і типом риби, лов якої буде проводитися за допомогою що оснащується вудилища. Для невеликої риби цілком зійде тонка (приблизно 0,15-0,17 мм) волосінь. Для лову сильної риби вагою 1 і більше кілограм, варто взяти міцну волосінь діаметром від 0,25 мм.
4
Оснастите вудку поплавком, грузіламі, повідцем і гачками. Проведіть волосінь через всі кільця, розташовані на вудилище . Всуньте лісочку в систему кріплення поплавка. Зафіксуйте поплавок гумовими кільцями. Якщо це необхідно, підв'яжіть до кінця волосіні металевий повідець (він використовується, наприклад, при лові щуки на живця). Закріпіть на волосіні або повідку гачок. Підберіть грузила необхідної маси і зміцните їх на волосіні.
Корисна порада
Встановлюйте ширші пропускні кільця ближче до рукояті вудлища, а більш тонкі - ближче до кінця.