Як знайти донора крові.

Згідно зі статистичними даними, щороку понад 1,5 млн. Осіб в Росії потребують переливання крові . Кров збирають і потім переробляють згідно певним правилам. Різним реципієнтам необхідні різні компоненти крові . Це можуть бути ерітроцітная, лейкоцитів або білки плазми крові .
Інструкція
1
Щоб знайти донора, потрібно, перш за все, дізнатися, який саме компонент крові необхідний. Отримайте цю інформацію від лікуючого лікаря.
2
Пошукайте донора в колі своїх найближчих родичів. Поцікавтеся, чи немає людини з потрібною групою крові серед ваших друзів і знайомих. Однак не впадайте у відчай, якщо серед них не знайдеться того, чия кров виявиться сумісною по групі з кров'ю реципієнта. Зараз є можливість обміняти кров, отриману від донора з несумісною групою, на потрібну.
3
Дізнайтеся про наявність необхідного компонента на станції переливання крові . Обов'язково відвідайте відділення заготовки крові . Ці відділення взаємопов'язані, однак, оскільки розташовані в різних частинах міста, беруть кров від різних донорів. Розкажіть про близьку вам людину, потребує переливання крові , покажіть його фото персоналу. Це дозволить людям перейнятися виниклої у вас важкою ситуацією і підштовхне до надання допомоги в пошуку донора.
4
Зверніться за допомогою в ЗМІ. Крім зазначення групи крові , докладно поясніть в оголошенні, кому потрібна допомога, і як людина опинилася в скрутній життєвій ситуації. Це сподвигнет людей на благородний порив. Розклейте помітні оголошення самі.
5
Ознайомтеся з оголошеннями по наданню послуг донорства на сайтах відповідної тематики. На деяких з них міститься довідкова інформація та оголошення приватного характеру. Як правило, це сайти, спрямовані на надання допомоги в пошуках донорів для певних регіонів і областей країни.
6
Будь-якого, хто відгукнеться на ваше прохання про допомогу, не покиньте без подяки за надання допомоги в ситуації, що склалася. Висловіть свою вдячність, знайдіть потрібні слова. Тоді донор, можливо, розповість про ваші труднощі іншим, і знайдеться ще хтось готовий допомогти.
7
Те заохочення, яке донори отримують за свій вклад, просто мізерне. Візьміть це на замітку і простимулює потенційних донорів матеріально. Повідомте в своїх оголошеннях про винагороду.
Ще з незапам'ятних часів люди мали надію на магічні властивості людської крові і пробували лікувати за її допомогою хвороби. І тільки лише на початку 17 століття англійський лікар і вчений У. Гарвей зумів відкрити закон кровообігу в організмі людини. Пізніше саме це відкриття і дало можливість здійснити перше переливання крові.

Служба крові

Сьогодні для систематизації донорського руху Росії створена Служба крові, яка представляє собою розвинену структуру, яка об'єднує всі медичні установи країни (або їх відділення), для здійснення допомоги в заготівлі, переробці, зберіганні і забезпеченні безпечного використання донорської крові. Російська Служба крові взяла на себе відповідальну місію бути сполучною ланкою між донором, що дає свою кров і пацієнтом, які її потребують.

Задачи Служби крові

Безперебійне постачання медичних установ донорською кров'ю та її компонентами. Ведеться робота з добровільними донорами по забору крові, її обстеженню, обробці та розділенню крові на структурні компоненти. В прямі обов'язки центру входить зберігання консервованої донорської крові в спеціальних сховищах і транспортування її до лікувальних установ Россіі.Развітіе добровільного донорського руху в масштабах всієї країни. За статистикою, донори-добровольці, безоплатно здають свою кров, дають більш достовірні дані про стан свого здоров'я. Всі постійні донори періодично проходять обстеження, розуміючи, що від їхнього здоров'я безпосередньо залежить здоров'я пацієнтів, потребують переливання крові. Сьогодні Служба крові безперервно надає інформаційну та організаційну підтримку всім донорським організаціям.

Хто може бути донором

Бути донором може кожен здоровий громадянин Росії, за відсутності медичних протипоказань, вік якого більше 18 років, вага понад 50 кг, що має реєстрацію в регіоні, де буде проводитися забір крові.

Здати кров в Москві

На сьогоднішній день в столиці Росії знаходиться близько 25 станцій переливання крові (СПК), які беруть кров тільки від громадян РФ. Московські донори можуть здати кров на будь-якій зручній їм СПК.Московская обласна СПК, г. Москва, вул. Металургів, 37а. Ця обласна СПК поставляє матеріали крові в онкодиспансер г. Балашиха та клініки Подмосковья.Детскій центр гематології ім. Рогачова, г. Москва, вул. С. Машел, 1. У цій клініці проходять курс лікування діти, які страждають гематологічними та онкологічними захворюваннями. Всі вони гостро потребують тромбоцитах, плазмі та донорської крові.Центр крові ПМГМУ ім. Сеченова, г. Москва, Б. Пироговська, 2, стр. 4. Це один з найстаріших пунктів прийому донорської крові в Москві. В кінці 2012 року тут було відкрито абсолютно нову будівлю центру крові. Донорська кров надходить для хворих, що проходять лікування в 19 клініках, що входять до складу клінічного центра.НІІ швидкої допомоги ім. Скліфосовського, г. Москва, пл. Б. Сухарєвська, 3, к. 12. Приймає кров для пацієнтів, що проходять лікування у цій больніце.Кроме цих СПК кров можна здати в будь міській клінічній лікарні міста Москва. Для цього необхідно заздалегідь дізнатися про розклад і умови забору крові безпосередньо в тій лікарні, де передбачається її здавання.