Як вибрати хороший матрац.

Ні для кого не секрет, що від якості сну багато в чому залежить наш настрій і наше самопочуття протягом усього дня. А комфортний сон без хорошого матраца уявити неможливо.
Інструкція
1
Для початку зауважимо, що така річ як матрац завжди підбирається індивідуально. Те, що зручно для одного, може завдавати моторошний дискомфорт іншому. Тому перед покупкою матрац доведеться не тільки оглянути, обмацати, а й випробувати. Перед тим, як відправитися в магазин, прислухайтеся до потреб свого тіла, чого його не вистачало у вашому старому матраці? Можливо, він був занадто жорстким або, навпаки, надмірно м'яким. Зверніть увагу і на те, в якому становищі ви зазвичай спите: на спині, на боці, на животі, а, може бути, ви звикли кілька разів за ніч міняти положення.
2
Щоб зручніше було тестувати матрац в магазині, надіньте відповідний одяг, яка не буде обмежувати ваші рухи, і яку ви не будете боятися пом'яти.
3
Щоб зробити правильний вибір, на придивилися моделях потрібно зручно розташуватися в тому положенні, яке ви зазвичай приймаєте уві сні. Зверніть увагу на те, як почувається ваше тіло. Наприклад, якщо ви зазвичай спите на спині, то сідниці повинні занурюватися в матрац, а стегна - залишатися в природному положенні. Якщо ж ви спите на боці, то в матрац занурюються плечі і стегна, а талія повинна підтримуватися матрацом.
4
Кілька разів перекиньтеся на матраці. Відзначте, наскільки легко це у вас вийшло. При повороті жодної частиною тіла ви не повинні відчувати підстави матраца .
5
Звертаємо увагу і на розмір виробу. Рівне ляжте на спину, з'єднавши пальці рук на грудях. У такому положенні відстань від ліктів до матраца має бути не менше 15 см. Не менше ніж на 15 см довжина матраца повинна перевищувати і ваш зріст.
6
Пам'ятайте про те, що не всі матраци універсальні, деякі з них мають обмеження по вазі. Тим, чия вага перевищує 90 кг підійдуть посилені моделі або матраци, розроблені спеціально для людей з нестандартною комплектацією. Якщо ви вибираєте двоспальний матрац для двох людей з різної вагової категорії, то самим зручним варіантом може виявитися покупка двох різних матраців та об'єднання їх за допомогою наматрасника.
7
Перш ніж остаточно визначитися з вибором, протестуйте кілька абсолютно різних матраців. Найзручнішим може виявитися той, на який ви навіть не звертали увагу.