Як вибрати фундамент будинку.

З закладки фундаменту будинок починає жити своїм життям і, як будь-яка дитина, потроху зростає: у нього з'являються стіни, дах. Фундамент - це першооснова будови, одна з найважливіших його складових. Від нього залежить, як довго проживе це дітище, наскільки міцним і витривалим воно буде.
Інструкція
1
За тисячоліття свого існування людство винайшло величезну кількість способів створення фундаменту будинків. Вибір способу залежить від безлічі факторів, наприклад, таких як тип будинку, його розмір, вид грунтів на яких будується будинок і багатьох-багатьох інших. Виділяють 4 основних типи фундаменту , що використовуються в будівництві: стрічкові, стовпчасті, плитні й пальові.
2
Найбільш часто закладають стрічковий фундамент. Він створюється з бетону або залізобетону і застосовується при будівництві важких кам'яних, цегельних, бетонних та інших стін. Фундамент закладається під всі несучі стіни, ідеально повторюючи контури майбутньої будівлі, і скрізь має одну і ту ж товщину. Його застосування несе за собою додатковий витрата матеріалів, але в ряді випадків саме його використання просто життєво необхідно.
3
Ще одним типом фундаменту є стовпчастий фундамент. Його основою є стовпи, які встановлюються по всіх кутках і різким вигинів будови, на перетині внутрішніх і зовнішніх стін, а також по всьому периметру будівлі з певним інтервалом. Поверх стоять стовпів укладаються обв'язувальні балки або ж металеві або залізобетонні рандбалки. Цей вид часто використовують при споруди альтанок, невеликих будівель, лазень.
4
Наступний спосіб закладки представлений плитним фундаментом, який є одним з небагатьох типів, що зводяться на всю площу будівлі. Це несе за собою вагомі грошові витрати, але вони вельми виправдані, тому плитний фундамент найчастіше використовується при зведенні будівель на нестабільних і просідаючих ґрунтах.
5
Закладка пальового фундаменту являє собою вкрай трудомісткий і неймовірно витратний процес, і тому цей вид використовується досить рідко. Найчастіше застосовується у випадках будівництва на слабких грунтах, коли за допомогою забивання паль намагаються досягти більш щільних шарів землі на великих глибинах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OyLZC9zu6rk