Як зав'язувати пояс від кімоно.

Чоловічі та жіночому пояса від кімоно зав'язуються різними способами. Це залежить від віку людини, надевшего кімоно, а також від того, для чого призначені кімоно - бойових мистецтв, виходів у світ, повсякденного носіння або святкувань. Наведемо основні способи зав'язування поясів від кімоно для чоловіків і для жінок.
Інструкція
1
Спочатку розповімо про те, як зав'язати чоловічий пояс від кімоно або чоловічий оби. Запахніте кімоно лівою стороною наверх, візьміть пояс в руки.
2
Накладіть пояс рівно по стегнах спереду назад, тобто таким чином, щоб кінці пояса знаходилися ззаду.
3
Перехрестіть кінці пояса ззаду, і виведи їх вперед. Простежте, щоб ззаду не залишалося ніяких горбів або нерівностей.
4
Тепер повторіть ще раз обгортання. Тобто, вдруге відведіть кінці пояса назад, знову перехрестите на спині, а потім виведіть їх вперед.
5
Зауважте пояс спереду на вузол таким чином, щоб лівий кінець йшов зверху, а в вузлі проходив знизу.
6
Зауважте вузол так, щоб лівий кінець пояса пройшов під подвійним обмот пояса навколо тіла і злегка затягніть. Перевірте, щоб вам було комфортно перебувати під таким натягом пояса .
7
Тепер кут пояса , що виходить зверху, направте під другий обмот пояса навколо тіла і Протягніть крізь обмот, залишивши петлю. Нижній край пояса Протягніть в петлю і затягніть.
8
У вас повинна вийти гарна фігура в місці зав'язування пояса , краї при цьому акуратно снисходят по лівій і правій стороні. Вирівняйте вийшов симетричний вузол по центру. Пояс зав'язаний.
9
Жіночий оби, досягає до 4 метрів в довжину і 30 см в ширину, в залежності від моделі кімоно. Зав'язувати його дещо складніше, ніж чоловічий. Правий край пояса закиньте на плече так, щоб він звисав ззаду на 15-20 см. Тим часом, лівий край обмотайте навколо тіла два рази, щоб у вас в руках залишився невеликий кінець пояса .
10
Тепер візьміть в руки правий край пояса і закиньте його за лівий, так, щоб вийшов звичайний вузлик.
11
Тепер правий край пояса складіть гармошкою в кілька разів попереду, по центру стисніть рукою в бантик і лівим краєм обігніть в цьому місці два рази.
12
Правий край заправте за обидві обмотки пояса навколо тіла так, щоб він знаходився вертикально, можливо, він буде трохи виглядати з-під обмоток.
13
Поверніть пояс таким чином, щоб бант опинився ззаду. Пояс зав'язаний.