Як підняти кермо на велосипеді. Велосипед підняти кермо.

Висота керма зазвичай залежить від посадки, яку ви віддаєте перевагу при їзді на велосипеді . Якщо кермо буде зафіксований занадто високо, це утруднить рух в гору, при низько опущеному кермі вам буде складно дивитися за дорогою.
Інструкція
1
Візьміть до уваги, що при їзді по місту експерти рекомендують тримати посадку, при якій спина знаходитися під кутом 30 градусів до рами. Для спортивних прогулянок за містом слід дотримуватися положення корпуса в 45 градусів, а для літніх людей нахил тіла по відношенню до вертикалі повинен складати від 60 до 90 градусів. Не у всіх велосипедів можна підняти кермо набагато. На деяких моделях регулювати положення керма можна лише на кілька мм, встановивши додаткові проставочное кільця. Зменшити ж висоту керма можна, якщо поставити вином іншого типу. Все ж, у багатьох велосипедів можна опустити або підняти кермо в діапазоні 25-35 мм.
2
Поставте велосипед на колеса, звільніть болт виносу, в разі потреби, всі кільця усатновіте під винос. Або ж просто підійміть кермо на необхідну висоту. Тепер спробуйте стягти болт виносу або вийшла конструкцію за допомогою шестигранного ключа таким чином, щоб конструкція не пересувалася вгору-вниз. Потім акуратно затягніть кришечку-якір. Можливо, для цього вам знадобиться лише пара оборотів ключа. В результаті, конструкція повинна бути добре зафіксованою, а проставочное кільця не повинні обертатися навколо своєї осі, поки велосипед варто.
3
Тепер вирівняйте кермо щодо переднього колеса і міцно закріпіть болти на виносі. Якщо Кострукцій буде погано зафіксована, то повторюйте процедуру доти, поки вона не перестане рухатися. В іншому випадку можуть зламатися підшипники рульової колонки - ті, які знаходяться знизу і зверху під чашечкою і на які приходиться вся маса велосипеда. Сильно затягувати кришечку якір теж не варто, кермо з вилкою і колесом повинні легко крутитися і не люфтіть.