Як привітати керівника з днем ??народження. Як привітати керівника з днем ??народженням компанії.

Керівник є дуже важливою людиною в житті організації. Тому і привітання його з днем народження вимагає від підлеглих продуманого і грамотного підходу. Цей досить непросте питання має вирішуватися з урахуванням різних факторів.
Вам знадобиться
  • - повітряні кульки;
  • - фотографії;
  • - подарунок.
Інструкція
1
Привітати керівника с днем народження - справа досить клопітка і пріятное.Сначала визначте, який характер носять ваші стосунки з шефом. Поздоровлення повинні бути тактовними і поважними, якщо у вас виключно офіційні і серйозні відносини. При наявності в них частки неофіційних і дружніх контактів поздоровлення можуть бути більш теплими і веселими.
2
Як привітати керівника , можна вирішити в залежності від приналежності його до певної статі. Якщо це жінка, обов'язково подаруєте їй букет з квітами. Бажано поцікавитися заздалегідь - які квіти є її улюбленими. Жінки дуже добре сприймають декламацію віршів або виконання пісні в її честь. Для цього треба непогано попрацювати і вставити в вірші ім'я начальниці, а так же оспівати у віршах її ділові якості та інші достоїнства, якими вона володіє. Головне, щоб поздоровлення звучали щиро. Чоловікові цілком підійде привітання у вигляді прози.
3
Напишіть привітання наступним чином або придумайте самі.К Наприклад: «Наш колектив за роки Вашого керівництва зумів згуртуватися єдиною метою. Завдяки мозковому центру нашого підприємства у Вашій особі, були досягнуті великі результати. Ми дуже цінуємо Ваш складний, щоденний, кропіткий труд. Керувати нами досить складно, але Ви справляєтеся з цим завданням на відмінно! Бажаємо Вам успіхів у роботі, здоров'я і щастя! Нехай рідні завжди радують Вас. А ми теж постараємося Вас не розчарувати! »
4
А щоб привітати керівника з ювілеєм, треба постаратися набагато більше, ніж зазвичай. Для цього прикрасьте приміщення повітряними кульками і плакатами з поздоровленнями. Дуже оригінально буде виглядати стінгазета або колаж з фотографій співробітників. А на чолі всіх, звичайно, помістіть фото керівника .
5
Подарунок керівнику вибирайте дуже ретельно. Краще вибирати не надто дешевий, але і не дуже дорогий, щоб не збентежити свого керівника . Подарунок звичайно повинен бути винятковим і натякати на ділові якості. Приміром, чоловікові подаруйте те, що додає йому авторитет і могутність: дорогу попільничку, візитницю з мармуру, вишукану ручку або шкіряний щоденник. Жінці подаруйте те, що натякає на її чарівність, красу і розум: напольную вазу, велику картину з гарним пейзажем гір або водоспаду, вишукану скульптуру.
Зверніть увагу
В листівках та усних привітаннях не згадуйте про вік керівника.
Начальник в нашому уявленні завжди виглядає жорстким і безсердечним людиною. Але такі його риси найчастіше є маскою, а значить, можна поглянути на керівника по-іншому. Завжди є шанс побачити «людяного» шефа, якщо піднести йому незвичайний подарунок на день народження .
Інструкція
1
Оригінально привітати начальника з днем народження можна, якщо дотримуватися деяких правіл.Понаблюдайте за своїм начальником, спробуйте з'ясувати спектр його інтересів і захоплень. Поговоріть з тими співробітниками, які довше вас працюють в цій організації, адже у них може бути набагато більше інформації про сильні і слабкі сторони шефа.
2
Зібравши достатньо кількість інформації про інтереси керівника, приступайте до аналізу накопичених даних. Обов'язково поставте себе на його місце. Спробуйте поцікавитися у тому, а який сюрприз на день народження в цьому випадку побажали б ви.
3
Не шкодуйте часу на підготовку сюрпризу або вибір подарунка, адже від того, що ви піднесете своєму керівникові, можливо, залежить і його ставлення до вас, як до працівника.
4
Поздравляйте начальника так, щоб згодом інші колеги не сприйняли ваше поздоровлення як бажання просунутися по службі на шкоду іншому колективу.
5
Підготуйте незвичайну упаковку навіть для самого невигадливого подарунка, помістіть текст поздоровлення в якісний незапечатаний конверт, щоб начальник зробив висновок, що для вас не буває дрібниць, і що ви підходите до будь-якої справи дуже скрупульозно. Конверт не повинен бути запечатаним, щоб не надавати поздравлению двозначності.
6
Приготуйте невелику, але яскраву промову поздоровлення. Причому, під час її проголошення робіть паузи, даючи можливість керівнику вставляти ремарки (коментарі). Пам'ятайте, що начальники не люблять, коли їх підлеглі довго говорять в їх присутності, навіть якщо мова зв'язана з хвалебними тирадами.
7
Намагайтеся зв'язати оригінальне привітання з користю всієї організації, яку ця людина очолює.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eISvBoK8UMo