Як зшити болеро для дівчинки.

Болеро - деталь одягу, яка прикрасить будь-який наряд маленької модниці: і повсякденний, і святковий. А зшити його самостійно не так складно. Потрібно тільки трішки терпіння і трохи тканини.
Вам знадобиться
  • 1. Відріз тканини розміром 0,5 метра.
  • 2. Нитки відповідного кольору.
  • 3. Викрійка дитячого жакета або кардигана.
  • 4. Олівець, крейда, змилок або кравецький маркер.
  • 5. Сантиметрова стрічка.
  • 6. Прикраси для Олер (аплікації, намистини і пр.) - За бажанням.
Інструкція
1
Як основу для побудови викрійки болеро необхідна форма будь-якого прилеглого дитячого жакета або кардигана, який можна знайти в журналі для шиття або в'язання. Переконайтеся, що форма підходить за розміром. Для цього виміряйте обхват грудної клітки дитини і звірте з даними викрійки. При додаванні ширини поличок і спинки повинно вийти число, рівне міркою або більше на 2-5 сантиметрів.
2
Перенесіть викрійку на папір. Виміряйте на дитині необхідну довжину майбутнього болеро і укоротите полички і спинку викрійки. Полички заузьте до 10 сантиметрів і скруглите від бічної лінії до лінії горловини. Для побудови викрійки рукава визначитеся, якої довжини має бути рукав болеро, також вимірявши її на дитині. Укоротите або подовжите викрійку рукава при необхідності.
3
Виріжте готові викрійки і розкладіть на тканині, попередньо визначивши розташування поперечної і пайовий ниток. Прикріпіть викрійки шпильками і обведіть олівцем, крейдою, обмилки або спеціальним Кравецьким маркером. Виріжте з тканини деталі, залишаючи припуски на шви по 2 сантиметри по низу спинки, рукавів та краях поличок і по 1 сантиметру в інших місцях.
4
Зніміть паперові викрійки з тканини. Складіть деталі спинки і поличок лицьовими сторонами один до одного і стачайте плечові і бокові шви. На даному етапі необхідна примірка. Якщо ви все зробили правильно, то виріб повинен добре сісти на модель.
5
Сшейте шви рукавів і вшитої їх в пройми. Низ рукавів, а також край болеро загніть всередину на 0,5 сантиметра, потім ще на 1,5 сантиметра, і прострочіть на машинці.
6
Болеро готово. Тепер за бажанням можна прикрасити його аплікаціями, намистинами, стразами або мереживом. Для додання легкості новому предмету гардероба можна його край прикрасити воланами з тієї ж або більш жорсткої тканини, наприклад, фатину.
Зверніть увагу
Викрито деталі болеро згідно викрійці. Виконати плечові і бокові шви, шви разутюжіть. Пріпосадіть рукава і втачать їх в пройми. Підігнути всі краї болеро на 5-7 мм, намітати і виконати акуратну строчку. Пришити петлю для гудзики і гудзик. Ну от і все, елегантне болеро для дівчинки готово.
Корисна порада
Викрійка болеро. Коротка інструкція. Викрійку болеро, та й саме болеро можна виконати не будуючи спеціальних креслень. Просто берете викрійку будь-якої моделі (типу жилета або кофти з довгими рукавами), прикидаєте до себе і виправляєте на ній все, що потрібно (наприклад, роблячи більш короткі або, навпаки довгі рукава або ширший розріз в області горловини), укорочуєте і вуа- ля викрійка болеро готова!