Як написати повідомлення з комп'ютера на телефон. Написати смс на телефон з комп'ютера.

Досить часто трапляється таке, що немає можливості зв'язатися з людиною тоді, коли це необхідно зробити. Відправте смс з комп'ютера на телефон. Це не тільки зручно, але й абсолютно безкоштовно.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет, ICQ, Skype
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет. Якщо ви не підключені до мережі, то відправити смс у вас ніяк не вийде. Просто комп'ютер, на жаль, нічим вам допомогти не зможе. Коли ви підключилися до інтернету, можете вибирати, який спосіб відправки смс буде для вас більш зручним.
2
Скористайтеся сайтом-посередником. Введіть в пошуковому рядку фразу «відправити смс». Пошукова система видасть величезну кількість сайтів, що пропонують дану послугу. Вибирайте один з них. Вкажіть номер, на який ви хочете відправити повідомлення, в спеціально відведеній для цього рядку. Далі введіть саме повідомлення. На більшості сайтів присутня невелика картинка з числами або буквами. Введіть їх, щоб підтвердити, що ви людина. Натисніть кнопку «Відправити». Проте звернення до сайтів-посередників - не найкращий спосіб. Повідомлення може не завжди бути доставлена, а якщо і дійде, то невідомо, чого в ньому буде більше: тексту або реклами. Краще працювати безпосередньо з стільниковими операторами.
3
Зайдіть на офіційний сайт стільникового оператора. Знайдіть розділ «Відправити смс». Введіть номер абонента, текст повідомлення, код з картинки і натисніть «Відправити». Після того як ваше повідомлення буде відправлено, ви можете дізнатися статус його доставки.
4
Відправте смс через ICQ. Якщо ви користуєтеся цією програмою, і людина, якій ви хочете відправити повідомлення, є у вас в списку контактів, відправте смс за допомогою неї. Для цього клікніть два рази лівою кнопкою миші по імені контакту, виберіть вкладку «SMS», введіть повідомлення у відведений для цього вікно і натисніть «Відправити». Зв'язатися таким чином вийде тільки в тому випадку, якщо контактом був вказаний номер мобільного телефону.
5
Написати користувачеві через Skype. Якщо у вас є кошти на рахунку, то клікніть двічі на яке вас контакт, введіть текст і натисніть кнопу «Послати SMS».
Корисна порада
Попередьте одержувача повідомлення, щоб відповідь він писав на ваш номер телефону.