Як відправити смс на МТС безкоштовно по Україні. Як відправити безкоштовну смс на мтс.

На сайтах більшості мобільних операторів пропонується послуга по безкоштовній відправці СМС . Компанія "МТС Україна" не є виключенням, тому відправити коротке повідомлення на номер МТС по Україна ви можете з її офіційного сайту.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - необхідний номер телефону.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку офіційного сайту "Мобільного оператора України - МТС Україна". У верхній частині сторінки розміщені посилання на версії ресурсу на різних мовах - російською, українською та англійською. Виберіть той, який буде для вас найбільш зручним, клікнувши на відповідний розділ.
2
Якщо ви вибрали російську версію сайту, в розділі "Країна/регіон", розташованому по центру вгорі сторінки, виберіть "Україна". Потім клікніть на посилання "Відправити SMS/ММS", після чого з'являться розділи "Відправка SMS" та "Відправлення ММS". Натисніть на "Відправити SMS", і відкриється онлайн-форма відправки СМС .
3
При заповненні цієї онлайн-форми вкажіть код оператора та номер абонента, якому ви хочете відправити коротке послання. Введіть текст повідомлення. Якщо ви використовуєте латиницю, довжина повідомлення не може перевищувати 159 символів. При наборі кирилицею ви зможете ввести не більше 69 знаків. Дозволена кількість символів може змінюватися час від часу.
4
В поле, розміщеному праворуч від форми повідомлення, відзначте вид алфавіту, який ви використовуєте. При бажанні можете використовувати транслітерацію, тобто ввести текст на тому алфавіті, на якому вам набирати зручніше, а потім перевести його в іншу систему, зазначивши відповідну позицію у формі, розміщеної праворуч від тексту повідомлення.
5
Введіть символи, зазначені на малюнку під формою повідомлення. Це, як правило, цифри і латинські букви. Потім клікніть на команду "Відправити SMS". Якщо всі поля онлайн-форми заповнені правильно, ви побачите повідомлення: "Ваше SMS-повідомлення відіслано".
6
Якщо ж у діях при відправці СМС ви допустили помилку, система попередить вас про це. Наприклад, при незаповненому полі з перевірочними символами у верхній частині онлайн-форми відправки коротких повідомлень ви побачите відповідне попередження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z1R7uDVl4As