Як завантажувати в мобільник мелодії і картинки.

У наші дні телефон із засобу зв'язку перетворився в повноцінний мультимедійний центр з підтримкою безлічі форматів файлів. Це дає повну свободу для персоналізації свого мобільного пристрою. Наповнити телефон улюбленими композиціями, красивими зображеннями і цікавими іграми можна за кілька хвилин, потрібно лише скористатися одним з нескладних способів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, usb шнур, bluetooth-пристрій
Інструкція
1
Найпростішим способом наповнити свій телефон мелодіями і картинками є передача по Bluetooth-з'єднанню. Даною технологією оснащені всі сучасні телефони. Щоб передати музичну композицію або фотографію, активуйте Bluetooth на своєму телефоні і передайте потрібний файл з іншого пристрою. Для передачі документів з комп'ютера, придбайте спеціальне Bluetooth-пристрій і підключіть його до usb роз'єму вашого системного блоку. Не забудьте також встановити програмне забезпечення з диска, який йде в комплекті. Процес передачі файлу розміром декілька мегабайт забере у вас пару хвилин, тому для передачі файлів великого розміру цей спосіб неактуальний.
2
Для швидкої передачі файлів з комп'ютера скористайтеся usb шнуром. Підключіть телефон до комп'ютера, вміст телефону відкриється автоматично. Для зручності передачі файлів цим способом встановіть спеціальну програму для вашого телефону. З її допомогою ви зможете також синхронізувати мобільний пристрій і комп'ютер.
3
Для закачування мелодій і картинок в телефон ви можете скористатися платними сервісами, рекламу яких можна знайти в багатьох газетах і журналах. Виберіть потрібну пісню або картинку і відправте sms-повідомлення з кодом на вказаний номер. Для отримання файла ваш телефон повинен бути налаштований для отримання mms-повідомлень. Недолік цього способу - трата готівкових коштів і невеликий вибір файлів.
4
Ви можете завантажити потрібні файли з інтернету. Для цього запустіть браузер телефону, знайдіть необхідну композицію або картинку на одному з безкоштовних ресурсів і скачайте її. Для цього у вас повинна бути підключена послуга «Мобільний інтернет». Не варто забувати про вартість інтернет-трафіку, її ви можете дізнатися на сайті оператора.