Як видалити шишки на ногах. чи може асперін знебарвить йод.

Появі шишок на ногах найбільше схильні жінки у віці після сорока років. Але, на жаль, ніхто не застрахований від цих утворень, некрасиво випирають поруч з великим пальцем ноги, і які, до того ж, запалюються і болять. У більшості випадків позбутися від них можна тільки хірургічним методом. Однак деяким може допомогти консервативне лікування.
Інструкція
1
Кожен день виконуйте нескладні фізичні вправи: - пальцями ноги з підлоги захопіть пожмаканий листок паперу і покладіть в руку. Поступово пробуйте вистачати складніші предмети - авторучку, кубик, ганчірку; - спробуйте посувати кожним пальцем ноги. Незалежно від результату, ці спроби добре сприяють зміцненню та розвитку зв'язок гомілкостопу і дрібних м'язів.
2
Носіть тільки зручну, м'яку взуття, і краще без каблука. Якщо ви не можете від них відмовитися, вибирайте туфлі на не надто високому та стійкому каблучку. Намагайтеся якомога частіше носити кросівки.
3
Робіть для ніг сольові ванночки. Наповніть тазик на половину гарячою водою і додайте жменю солі, наберіть повну долоню, скільки увійде. Дочекайтеся, поки вода охолоне до комфортної для вас температури, і опустіть ніжки в таз. Такі ванночки приймайте протягом п'ятнадцяти хвилин. Курс два тижні, потім зробіть перерву на сім днів, далі знову два тижні ванн. Щоб позбутися від шишок, знадобиться чотири курси.
4
Розчиніть в стандартній маленькій пляшечці йоду п'ять таблеток аспірину. В результаті цих маніпуляцій йод стане безбарвним. На ніч цим розчином необхідно змащувати шишку. Потім надіньте шкарпетки, щоб ніжки були в теплі.
5
Ще дуже ефективно в боротьбі з шишками допомагають медові компреси. Для їх приготування необхідний прополіс. Медовий шматочок розм'якшите, надайте форму кісточки, зверху накладіть суху пов'язку. Залиште компрес на ніч.
6
Таким же чином можна використовувати компреси з капустяного листочків. Для цього видаліть з них товсту центральну жилку, відбийте і прив'яжіть на ніч до ноги.
7
Якщо жоден з перерахованих способів не допоміг, зверніться за допомогою до хірурга. Сучасні методики видалення шишок на ногах дозволяють обійтися без накладення гіпсу, а функціональність стопи повністю відновлюється вже через тиждень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8J6fLjqnGvY